Lochita

Çikolata, lokum ve prestij severlere müjde!

Çikolata, lokum, antika ve lüks aksesuar karması ile ayrıcalıklı bir konsept yaratan Lochita; Bağdat Caddesi Kızıltoprak’ta çok beğenilen ve tercih edilen bir mekan haline geldi. Markanın kurucusu Yeşim Albayrak, tüketiciler nezdinde hayli beğeni gören Lochita’nın daha da yaygınlaşması için taleplerin olduğunu, bu talepler doğrultusunda franchising-bayilik sistemi ile büyüme hedeflerinin olduğunu aktardı.

Lochita’nın portakallı, bergamutlu, tahinli, fındıklı, madlen ve spesiyal çikolataları; draje, akide şeker ve zereçli, narlı, antep fıstıklı, gül yapraklı muhteşem lokum çeşitleri, damaklarda eşsiz lezzet bırakmaya hazır. Prestijli hediyeler koleksiyonunda ise mavinin her tonunu yakalayabileceğiniz konsept dekorasyon ürünleri, yeşilin içinde kaybolacağınız derinliğini sunan özel aksesuarları; gold, gümüş ve platinin eşsiz gücünü yansıtan aksesuarları görülmeye değer.

cikolata-lokum-ve-prestij-severlere-mujde-lochita-3

DOĞALLIK, LEZZET VE KALİTE…

Doğallığın, lezzetin ve kalitenin ön planda tutulduğu Lochita’da ev yapımı günlük limonata, özel karışımlardan oluşmuş bitki çayları, mevye özleri ile bezenmiş reçel ve marmelatlar da lezzet tutkunlarını ağırlıyor. Farklı aromaları içeren kahve çeşitleri ise, Lochita’nın müdavimi olmanızı sağlıyor.

cikolata-lokum-ve-prestij-severlere-mujde-lochita-4

ÇİKOLATA AŞKTIR!..

“Çikolata aşktır!” felsefesi ile hayata geçen ve mutluluk dağıtan Lochita mağazasında bütçenize, size ve sevdiklerinize uygun butik ürünler sizleri bekliyor. Online olarak da (www.lochita.com) alışveriş yapabileceğiniz, telefon ile kişi ve kurumlara özel siparişler alan Lochita, yepyeni bir mağaza anlayışını sizlerle buluşturuyor.

cikolata-lokum-ve-prestij-severlere-mujde-lochita-2

Özel tatları, prestijli ikramlıkları, hediye alternatifleri, kişi ve kurumlara özel hizmet ve ürünleri ile Lochita; Bağdat Caddesi No: 70/B Kızıltoprak ve www.lochita.com online adresinde ziyaretçilerini bekliyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Dünya Değişim Akademisi bir merkez de Ataşehir’de açtı

Dünya Değişim Akademisi’nin bir merkezi daha pazar günü İstanbul Ataşehir’de açıldı. Değişim arayışında olanlara, dünyanın en güçlü tekniklerinin ...