Cenk Koç: “Her yıl ancak 3 projeye EVET diyeceğiz…”

Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Koç; “Bağdat Caddesi ve çevresinden uzaklaşmayı düşünmüyoruz. 2016-2019 döneminde de seçici olmaya devam edip, yılda 3 projeden fazla proje kabul etmeyeceğiz” dedi.

Geçtiğimiz gün Raffles Hotel’de, aralarında kadın gazetecilerin yoğunlukta bulunduğu bir davet veren Cenk Koç; “Bugün Dünya Emekçi Kadınlar Günü. Her zaman baş tacımız olarak gördüğümüz tüm kadınlarımıza sağlık ve mutluluk dileklerimi iletiyor, bu dileğimin üzerlerinden hiç eksik olmamasını istiyorum” şeklinde konuştu.

Burak Onkardeşler, Cenk Koç ve Doğukan Şengün, uzun süre “kentsel estetik” kavramı üzerinde tartıştılar…

KADIN ÖNCELİKLİ PROJELENDİRME…

Koç Yapı olarak en fazla müşteri memnuniyetine sahip inşaat şirketi markası olma özelliğini de elinde bulunduran Cenk Koç, şunları ifade etti: “Bunu ödüllerin en değerlisi kabul ediyorum. Ulaşmak için çok büyük özveri ve  emek harcadık. Ama sonuçlardan görüyorum ki, karşılığı bize fazlasıyla dönüyor. Bu tempo ile yolumuza devam edeceğiz.”

GAYRİMENKULDE FİYATLAR DİP SEVİYELERDE…

Raffles Hotel’de gerçekleşen buluşmaya Sabah Gazetesi’nden Seda Tabak, Cumhuriyet Gazetesi’nden Şehriban Kıraç, Dünya Gazetesi’nden Yavuz Kahraman, Beyaz TV’den Doğukan Şengün, TOURMAG Turizm Dergisi’nden Canan Toprakkaya ve Kadıköy Life Dergisi’nden Kadir Toprakkaya katıldı. Konut fiyatları konusunda fikirlerini açıklayan ve gayrimenkul sektörünü iyi bilen isimler arasında anılan Yavuz Karaman; “Fiyatlar bana göre oldukça dip seviyelerde. Özellikle cazibe merkezlerinde 3-5 yıl sonra bu fiyatları bulabilmek imkansız hale gelecek” dedi.

Pelin Pehlivan, Şehriban Kıraç, Yavuz Kahraman, Seda Tabak, Burak Onkardeşler, Cenk Koç, Doğukan Şengün, Alisa Devakova Şengün, Canan Toprakkaya, Kadir Toprakkaya ve Emel Ercan…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Teknik Yapı Yücelpark

Teknik Yapı’dan Kartal’da yaşam odaklı dönüşüm

Teknik Yapı, günümüzdeki en önemli üç kavramı bünyesinde barındıran Yücelpark’ı satışa sundu. Aile, kazanç ve doğayla iç içe ...