Sibel Savacı doğumgününü Rossopomodoro’da kutladı…

1

80’li yılların en ünlü model ve mankenlerinden biri olan Sibel Savacı, doğumgününü yakın dostları ile birlikte Göztepe Rossopomodoro’da kutladı.

Geçtiğimiz ay açılan ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı’nı üstlendiği Rossopomodoro’da gerçekleşen doğumgünü kutlamasına, Sibel Savacı’nın yakın dostları olarak bilinen Haluk Güngör, Mehmet Erdem, Zuhal Altınoğlu ve Verda Baturalp gibi isimler katıldı.

40’lı yaşları bitirip 50’li yaşlara girdiği tahmin edilen Sibel Savacı, 1989 yılında modellik ve mankenlik kariyerini sonlandırarak, İTKİB başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlara marka konsept danışmanlığı ve organizasyon hizmeti vermiş olması ile biliniyordu.

1995 yılından itibaren ÜÇES İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı olarak görevini sürdüren Savacı, çeşitli sektörlerin önde gelen marka ve kurumlarına, kurumsal iletişim ve pazarlama iletişimi danışmanlığı hizmetleri sunuyor.

Umut Vakfı’nda Mütevelli Heyeti Üyesi…

Modellik, mankenlik ve televizyon programları yaptığı sıralarda daha çok sergilediği örnek bir “Cumhuriyet Kadını” duruşu ile dikkatleri çeken Sibel Savacı, 1992 yılından bu yana sosyal sorumluluk misyonu ile Demokrasi Platformu, ÇYDD, Bizim Ülke Derneği, ÇEV gibi sivil toplum oluşumlarında çeşitli projelerde görevler üstlenmiştir.

1994 yılından itibaren ise, ülkemizde hukukun üstünlüğünün benimsenmesi, uzlaşma bilimi ve bireysel silahsızlanma misyonu ile kurulmuş olan Umut Vakfı’nda Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2

Haluk Güngör, Nazım & Meral Betin, Sibel Savacı, Billur Güven, Meltem Alpan, Verda Baturalp, Mehmet Erdem, Metin Korkmaz, Namık Kaplan ve Zuhal Altınoğlu, Sibel Savacı’ya bizler gibi “Nice Yıllar” dileyen ilk isimler oldular…

3

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme