Çekmeköy’e yeni kültür merkezi…

Çekmeköy Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Adnan Menderes Gençlik ve Kültür Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Çekmeköylü gençlere sosyal ve kültürel alanda hizmet vermek amacıyla açılan Adnan Menderes Gençlik ve Kültür Merkezi’nin açılış programına Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti 1. Bölge Milletvekili adayları Hasan Turan ve Coşkun Koç, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, protokol konuşmalarıyla devam etti.

GENÇLERE BİRÇOK ALANDA HİZMET VERECEK…

Çekmeköy’e kazandırılan hizmetlerin mutluluk verici olduğunu belirten Başkan Ahmet Poyraz; “Cumhuriyet Mahallesi çok önemli bir mahallemizdi. Bu bölgede ufak tefek kültür merkezlerimiz var, ama bu büyüklükte bir merkezimiz yoktu. Çok ihtiyaç duyulan bir bölgeydi. Burada üniversiteye ve liseye hazırlanan gençlerimize eğitim vereceğimiz, kampüsü olan bir binamızı hizmete sokmuş bulunuyoruz” diye konuştu. Merkezde sinema ve tiyatro salonlarının da olduğunu belirten Poyraz; “Böylesine güzel bir kültür merkezine merhum Adnan Menderes’in ismini verdik. Onun ismiyle yaşatacağımız bir kültür merkezini bitirmiş olmanın ve hizmete açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Gönül Çarşısı

Kartal’da Gönül Çarşısı gönüllere dokunuyor

Gönül Çarşısı ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak; kıyafetten beyaz eşyaya, mobilyadan oyuncağa kadar birçok ihtiyacını karşılayabiliyor. Kartal Belediyesi ...