İzcilik Kampı

Çekmeköy ilk izcilerini arıyor

Çekmeköy Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenecek İzcilik Kampı için kayıtlar başladı. Çekmeköy Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen İzcilik Kampı için kayıtlar, 9-12 Ağustos tarihleri arasında belediye binasında yapılacak.

15-21 Ağustos tarihleri arasında Ümraniye Kent Ormanı İzcilik alanında yapılacak kampa, 2001-2005 yılları arasında doğan çocuklar katılabilecek. Bir hafta boyunca sürecek olan kampta temel ve ileri seviye izcilik, kişisel gelişim, hafıza teknikleri, telsiz ve haberleşme, ilkyardım, trafik, çevre ve orman, itfaiye-yangın, resim, müzik, tiyatro, yüzme, bisiklet, binicilik, paintball, hayvan bakımı, tırmanma duvarı gibi eğlendirici ve eğitici etkinlikler yer alıyor.

İZCİLİK KAMPI KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR…

Genç izci adaylarının kayıt için, izci bilgi formunu doldurduktan sonra aile hekiminden alınacak sağlık raporu, 2 adet fotoğraf ve 2 adet nüfus cüzdanı fotokopisinden oluşan belgeleri tamamlayıp, Çekmeköy Belediyesi’nin ana binasında yer alan Spor İşleri Müdürlüğü’ne eksiksiz teslim etmeleri gerekiyor.

İzcilik Kampı

Çekmeköy Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen İzcilik Kampı için kayıtlar, 9-12 Ağustos tarihleri arasında belediye binasında yapılacak…

sporvitrini

Hakkında Çilem Doğan

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çekmeköy’de sağlık yatırımları hız kesmiyor

Çekmeköy Belediyesi ile bağışçı bir iş adamının destekleriyle yapılan yeni aile sağlığı merkezi, Mehmet Akif Mahallesi’nde düzenlenen törenle ...