Çekmeköy Mobil Park ekibi iş başında

Çekmeköy Mobil Park

İstanbul Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların güvenliği için hizmet veren Mobil Huzur ekibinin başarılarından yola çıkarak İstanbul’da yeni bir ekip kurdu. “Mobil Park” ismi verilen ekipler, bulundukları bölgenin parklarında vatandaşların huzur ve güvenliği için çalışacak. Proje kapsamında, Mobil Park ekibinde belediye zabıta birimleri de görev alacak.

Çekmeköy Mobil Park ekibi, Nisan ayı başından itibaren ilçedeki faaliyetlerine başladı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çekmeköy Belediyesi zabıta memurlarından oluşan beş kişilik ekip, bu kapsamda 96 parkta denetlemeler gerçekleştiriyor. Ekipler, 24 saat esasına dayanarak gelen şikayet ve talepler doğrultusunda hareket edecek.

PARKLARA HUZUR VE GÜVEN GELECEK…

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; konu ile ilgili yaptığı açıklamada “İlçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla koordineli şekilde çalışmaya gayret ediyoruz. Parklarımızda huzur ve güvenin temini için kurulan ekibe biz de belediye olarak destek veriyoruz. Emniyet Müdürlüğümüz ile birlikte Çekmeköylü vatandaşlarımızın parkları güven içinde kullanılması için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

parkzabıta (6)

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...