Çekmeköy Belediyesi futboldan sonra basketbolda da iddialı...

Çekmeköy Belediyesi Kadın Basketbol Takımı kuruldu…

Çekmeköy Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı oyuncuları için imza töreni düzenlendi. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliği yaptığı imza törenine belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve genç sporcular katıldı.

SPORA VE SPORCUYA HER ŞARTTA DESTEK…

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi’nde mücadele ederek spor yolculuğuna başlayacak olan Çekmeköy Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı oyuncuları imzalarını attı. İmza töreninde konuşan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, belediye olarak spora ve sporcuya her şartta destek verdiklerini belirterek; “İlçemizin futbol takımları, kazandıkları başarılarla bizleri gururlandırıyorlar. Şimdi basketbol alanında da gençlerimizin önüne yeni alternatifler sunuyoruz. İlk olmak adına Çekmeköy’ün tarihine adınızı yazdırdınız. İnşallah dönem sonunda bu heyecanımızı başarılarınızla taçlandırırsınız” dedi.

Çekmeköy Belediyesi, futboldan sonra basketbolda da iddialı…

sporvitrini

Hakkında Emine Koluuzun

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere ...