“Çekmeköy 2023 1. Sosyal Farkındalık Ödülleri” sahiplerini buldu…

Çekmeköy Belediyesi’nin aylık olarak yayımladığı Çekmeköy 2023 Dergisi’nin 1. Sosyal Farkındalık Ödülleri sahiplerini buldu. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliği yaptığı gecede, sanat ve medya dünyasının sevilen isimleri bir araya geldi.

Çekmeköy 2023 1. en Sosyal Farkındalık Ödül Töreni’nde, alanlarında sosyal farkındalık yaratmak için çaba gösteren 21 kişiye ödül verildi. Gecede Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit ve Şansal Büyüka’ya “Yaşam Boyu Onur Ödülü” verildi. “En İyi Sosyal Proje” dalında “Çocuklar Gülsün Diye” projesi ile Gülben Ergen ödüle layık görülürken, “En İyi Haber Spikeri” dalında Cem Öğretir ödül aldı.

HÜLYA KOÇYİĞİT’E “YAŞAM BOYU ONUR ÖDÜLÜ”…

“Yaşam Boyu Onur Ödülü”ne layık görülen ünlü sanatçı Hülya Koçyiğit, sosyal farkındalık alanında ödül almaktan olayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Koçyiğit; “Özellikle yaşamın her alanınında herkesin sosyal farkındalıklarının artması gerekiyor. Bu nedenle bu düşünce için belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“SOSYAL FARKINDALIK OLUŞTURMAK İSTEDİK”…

Ödül töreninin sosyal farkındalık ortaya koymak amacıyla düzenlendiğini belirten Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; “Bir yıl önce çıkarırken bu dergiyi aslında böyle bir hedefi yoktu. Çok güzel tepkiler aldık. Bu derginin birinci yılında da güzel bir sosyal farkındalık olsun istedik. Medya kuruluşu olmamamıza rağmen böylesine güzel bir dergiyi çıkarmış olmanın farkındalığı ile buradayız. Bu dergide bizlere röportaj vermiş değerli sanatçılarımızla vatandaşlarımızı buluşturalım dedik. Birinci yıl dönümü olması sebebiyle de bir ödül töreni organize ettik” şeklinde konuştu.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

cekmekoy sanat akademisi

Çekmeköy Sinema Akademisi oyuncu Hakan Yılmaz’ı ağırladı

“Ayrılsak da Beraberiz”, “Yahşi Cazibe” gibi milyonların beğenisini kazanan yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, Çekmeköy Belediyesi ...