Çekmeköy’ün en genç spor kulübü…

1

İstanbul’un doğal güzelliklerini koruyan nadir ilçelerinden biri olan Çekmeköy’de, spor aşkı gün geçtikçe büyüyor. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın özel önem verdiği spor aktiviteleri yoğun katılımlarla devam ederken, Başkan Poyraz bir yandan da gençlerin spor çalışmalarına destek veriyor.

Kötü alışkanlıklardan uzak tutulmaları ve boş zamanlarını iyi değerlendirmeleri için gençleri spora teşvik eden Poyraz, yeni kurulan Alemdağ 1877 Spor Kulübü Başkanı ve üyeleri ile buluştu. Buluşmaya, AK Parti İlçe Başkanı Şahmettin Yüksel, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri katıldı. Alemdağ 1877 Spor Kulüp Başkanı Murat Genç, saha tahsisinde kendilerine çok yardımcı olan Başkan’a, üyeler ve mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, sportmen bir nesil yetiştirmeyi hedeflediklerini, bu hedef doğrultusunda kendilerinden yardım isteyen herkese ellerinden gelen desteği verdiklerini belirtti.

Alemdağ 1877 Spor Kulübü’nün yeni kurulması nedeniyle eksiklerinin tamamlanmasında belediye olarak üstlerine düşen görevleri yerine getireceklerini söyleyen Başkan Poyraz, gençlerden Çekmeköy’e ödüller kazandıracak sporcular yetiştireceklerinin sözünü aldı.

Kendisine hediye edilen kulüp atkısını takan Başkan Poyraz, toplantının sonunda gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Şeffaf Mutfak

3. Şeffaf Mutfak Festivali’ne yoğun ilgi

Diversey ve Çekmeköy Belediyesi’nin işbirliğiyle bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali, günden güne artan yoğun ...