Çekmeköy’deki okullar yenileniyor…

1

Eğitim ve kültür vadisi haline gelen Çekmeköy’de, yeni yapılan okulların yanı sıra mevcut okullarda da düzenlemeler yapılıyor. Çalışmalar kapsamında son olarak, Çekmeköy Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu’nun öğretmenler odası ve çok amaçlı gösteri salonu yeniden düzenlendi.

Düzenlenen salonlar, 5 Nisan Perşembe günü okulda gerçekleştirilen programla hizmete açıldı. Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Yıldırım’ın da katıldığı açılışta, okul öğrencileri izleyicilere renkli dakikalar yaşattı.

Program sonunda, salon düzenlemesine katkıda bulunan Petrel Kimya ve Domino’s Pizza yetkililerine teşekkür plaketi verildi.

Belediye adına konuşan Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Yıldırım, belediyenin eğitim alanında yaptığı yatırımların aralıksız devam edeceğini belirterek; hayırsever iş adamlarının da bu konuya hassasiyet göstermelerinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

2

3

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi’nin 30. merkezi Çekmeköy’de!

Dünya Değişim Akademisi, 30. merkezini İstanbul Çekmeköy’de çok uluslu bir kutlama ile açtı. Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Japonya, ...