Çekmeköy’deki okullar yenileniyor…

1

Eğitim ve kültür vadisi haline gelen Çekmeköy’de, yeni yapılan okulların yanı sıra mevcut okullarda da düzenlemeler yapılıyor. Çalışmalar kapsamında son olarak, Çekmeköy Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu’nun öğretmenler odası ve çok amaçlı gösteri salonu yeniden düzenlendi.

Düzenlenen salonlar, 5 Nisan Perşembe günü okulda gerçekleştirilen programla hizmete açıldı. Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Yıldırım’ın da katıldığı açılışta, okul öğrencileri izleyicilere renkli dakikalar yaşattı.

Program sonunda, salon düzenlemesine katkıda bulunan Petrel Kimya ve Domino’s Pizza yetkililerine teşekkür plaketi verildi.

Belediye adına konuşan Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Yıldırım, belediyenin eğitim alanında yaptığı yatırımların aralıksız devam edeceğini belirterek; hayırsever iş adamlarının da bu konuya hassasiyet göstermelerinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

2

3

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Şeffaf Mutfak

3. Şeffaf Mutfak Festivali’ne yoğun ilgi

Diversey ve Çekmeköy Belediyesi’nin işbirliğiyle bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali, günden güne artan yoğun ...