Çek Cumhuriyeti’nden konuklarımız vardı…

Orta Avrupa’nın kristal ve cam işlemeleri ile olduğu kadar, sıcakkanlı insanlarıyla da ünlü ülkesinden konuklarımız vardı.

Dr. Gazeteci Azmi Koçak’ın davetlisi olarak Türkiye’de bulunan Çek Cumhuriyeti’nin ünlü TV Programcısı Emil Kopriva, Çocuk Yetenek Geliştirme Kurumu Temsilcileri Petr Zapletal ile Jana Zapletatolava’yı, ülkelerine dönüş öncesi Çapari Balık’ta konuk ettik.

“İSTANBUL BELGESELİ” HAZIRLIYOR…

Ülkemizde bir hafta kalan ve Çek Televizyonu için “İstanbul Belgeseli” hazırlayan Emil Kopriva, Boğaz ve Adalar’da çekimler yaparken; Petr Zapletal ile Jana Zapletatolava ikilisi de bazı okullarda çocukların yeteneklerinin geliştirilmesi ve deneyim kazandırılması konusunda bilgi alışverişinde bulundular.

TUZDA BALIK VE TÜRK LEZZETLERİ…

Çek misafirler, ülkemizden ayrılacakları son gece Sahilyolu’nun yıldızlı mekânlarından Çapari Balık’ta Kadıköy Life Dergisi’nin konuğu oldu. Sanat danışmanlarımız  ve Dostlar Meclisi üyeleri  Sedef & Bülent Turan çiftinin de katıldığı gecede, Çek konuklarımız kendileri için özel olarak hazırlanan Tuzda Balık ve eşsiz Türk lezzetlerine hayran kaldılar.

Geç saatlere kadar süren sohbet dolu dakikaların ardından ayrılma saati geldiğinde, karşılaşmanın hatırlanması adına mekânın önünde bir de hatıra fotoğrafı çekildi. Kadir Toprakkaya, Canan Toprakkaya, Petr Zapletal, Jana Zapletolava, Emil Kopriva, Azmi Koçak, Sedef Turan ve Bülent Turan…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak ...