Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Çeçenistan Parkı’nda geri sayım…

Sultanbeyli Belediyesi, ilçe sakinlerine yeni yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Hasanpaşa Mahallesi’nde bulunan Çeçenistan Parkı, yepyeni görüntüsüyle çok yakında ilçe halkının hizmetine sunulacak.

Çeçenistan Parkı, yeni görünümüyle hem mahalle sakinlerinin hem de ilçe sakinlerinin en uğrak yerlerinden biri haline gelecek. Çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiği parkta, birçok aktivitenin yapılacağı alanlar bulunuyor. Çeçenistan Parkı, farklı mimarisi ve içinde bulunan tesisleri ile Hasanpaşa Mahallesi’ne değer katacak.

Çeçenistan Parkı’nda ilçe halkı için her şey düşünüldü. Geçtiğimiz aylarda revizeye alınan parkın içerisinde kültür evi, kütüphane, taziye evi, zabıta bürosu gibi birimler yer alıyor. Çeçenistan Parkı, gençlerin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde inşa edilirken, ilçe sakinlerinin de nefes alabilecekleri bir mekân haline getiriliyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

banka soygunu

Kartal’da banka soygunu

Kartal’da bir banka şubesi, silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi’ndeki banka şubesine gelen ve başında ...