Çaylar belediyeden!

Bugünlerde yolu belediyeye düşen Kadıköylüleri hoş bir sürpriz bekliyor. Kadıköy Belediyesi, belediyeye gelen mükellef ve ziyaretçileri çay, kahve ve meyve sularının yer aldığı içecek ikram arabasıyla karşılıyor.

Kadıköy Belediyesi’nin yeni bir halkla ilişkiler hizmeti olarak başlattığı ücretsiz içecek ikramı, vatandaşları hem şaşırtıyor hem de mutlu ediyor. Vergi ödemek ya da başka bir işlem için belediyeye gelenlere “Ne içersiniz ?” diye soran garson, içinde çeşitli meyve suları, kahve, çay ve hatta bitki çaylarının da yer aldığı ikram arabasından ücretsiz içecek ikram ediyor.

Gün boyu süren ikramın ücretsiz olduğunu öğrenen vatandaşlar uygulamadan memnun… İçecek ikramının devam edeceğini kaydeden Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Uygur Çakmak; özellikle vergi ödemek, ruhsat ve benzeri işlemler için belediyeye gelen Kadıköylüleri geleneksel misafirperverlik ile karşılamayı amaçladıklarını kaydederek, şöyle konuştu:

“Belediyemize gelen Kadıköylümüzü, işini hallederken bir içecek ile ağırlamak istedik. Uygulamadan çok memnun kaldılar. Ücretsiz olmasına da şaşırdılar. Onlar mutlu olunca biz de mutlu olduk. Uygulama, mesai saatleri içinde gün boyu devam edecek.”

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...