Çayırova’da sağlık için önemli adımlar atılıyor…

1

Çayırova Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda tadilata alınan ve ek bina ile daha geniş hale getirilen Emek Mahallesi Aile Sağlık Merkezi doktorlarından Dr. Murat Uğurlu, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu. 

Tadilat yapılmadan önceki mevcut binalarında yaşadıkları sorunları Ziyaettin Akbaş’a anlatan Dr. Uğurlu, yapılan tadilatın ardından daha geniş bir çalışma alanına kavuştuklarını ve bu doğrultuda Başkan Akbaş’a teşekkür ettiğini söyledi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’ın sağlığa verdiği önemi bildiklerini belirten Uğurlu, Çayırova’da Aile Sağlık Merkezleri’nin belediye desteği ile daha iyi şartlara kavuştuğunu ifade etti. Emek Mahallesi’nde yaşanan sorunları ek hizmet binası ile aştıklarını belirten Dr. Murat Uğurlu, Çayırova’nın sağlık konusunda büyük bir yol kat ettiğini söyledi. 

“Çayırova’ya sağlık aşılıyoruz…” 

Sağlığın herşeyden önemli olduğunu ifade ederek tüm sağlık kuruluşlarına imkânlar doğrultusunda desteklerini sunmaya çalıştıklarını belirten Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, sağlık konusunda yeniliklerin Çayırova’ya aşılandığını vurguladı. 

112 Acil Servis’in ardından Toplum Sağlığı Merkezi’nin de ilçede hizmete başlayacağının müjdesini veren başkan Akbaş, kısa süre içerisinde Toplum Sağlığı Merkezi’nin hizmete açılacağını, çalışmaların büyük bir ölçüde bittiğini dile getirdi.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Hilton Garden Inn

Anadolu Yakası’na yeni bir Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn, Türkiye’deki yeni oteli Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar’ın açılışını gerçekleştirdi. Orbay Grup’un sahibi olduğu 88 ...