Çavuşdere Spor Sarayı

Çavuşdere Spor Sarayı sporseverleri bekliyor

Üsküdar Belediyesi tarafından 2017 yılında yapımı tamamlanan Çavuşdere Spor Sarayı 5000 kişilik hizmet kapasitesiyle faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

10 bin 150 metrekare kapalı alana sahip olan spor sarayında bay-bayan yarı olimpik yüzme havuzu, bay-bayan fitness salonu, pilates stüdyosu, basketbol salonu, 4 adet çok amaçlı stüdyo ve Yaz-Kış Spor Okulları beceri gelişimi, basketbol, voleybol ve bayanlara özel pilates dersleri bulunmaktadır.

Yüzme branşından 6 yaşını doldurmuş tüm bireyler faydalanırken, pilates ve fitness da ise 16 yaşını doldurmuş bireyler faydalanılabilmektedir.  pilates branşına ise yalnızca bayanlar katılım sağlayabilmektedir.

Basketbol ve voleybol branşlarının ücretsiz olarak hizmet verdiği spor sarayında 8-14 yaş aralığındaki çocuklar faydalanabiliyor.

Üsküdar Belediyesi tarafından hizmet veren 9 Spor Sarayı’ndan biri olan ve açıldığı günden bu yana toplam 29.718 vatandaşın yararlandığı Çavuşdere Spor Sarayı, Üsküdar Belediyesi Hizmet Binası içerisinde 09.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Çavuşdere Spor Sarayı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik'te tarım fırsatı

Pendik’te tarım ve hayvancılığa yatırım fırsatı

Pendik Belediyesi yatırım değeri yüksek iki adet tarımsal arsayı satışa çıkardı. Pendik Belediyesi, Kurtdoğmuş Mahallesi sınırları içinde yatırım ...