Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Çanakkale Şehitleri için tek yürek oldular…

Suadiye Gönüllüleri, Fikirtepe Münevver Şefik Fergar İlkokulu öğrencilerine tarih bilinci aşılamak amacıyla sosyal sorumluluk projesi başlattı. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, anlamlı çalışma kapsamında Fenerbahçe Khalkedon Restaurant’ta gönüllüler ile bir araya geldi.

Suadiye Gönüllüleri Gezi & Çevre Komitesi tarafından organize edilen, yeni nesil çocuk ve gençlere Çanakkale ruhunu aşılama ve aktarmayı amaçlayan proje, Kadıköylülerden büyük destek gördü. Öğrenciler, gönüllülerin anlamlı pazar brunchından elde edilen gelir ile ilk kez Çanakkale Şehitliği’ni gezme imkânı bulacak.

Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Nurhan Kutman’ın da katılım gösterdiği etkinlikte Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, örnek çalışmalarından ötürü Suadiye Gönüllüleri’ni tebrik etti.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

yılbaşı

DoubleTree by Hilton Moda’da yılbaşı

DoubleTree by Hilton Istanbul Moda, 2017’ye farklı bir başlangıç yapmak isteyenler için yılın son gününde birbirinden renkli eğlence ...