Çalışanları ve dostları Teknik Yapı’nın iftarında buluştu…

Mübarek Ramazan Ayı’nın ilk iftar buluşmalarından birini Teknik Yapı Holding gerçekleştirdi. Holding bünyesinde çalışanlarla birlikte bazı Teknik Yapı Dostları’ndan da katılanların olduğu buluşma, geçtiğimiz akşam gruba ait  ET-INN’de gerçekleşti.

Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ile Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine yaklaşık 800 davetli katıldı. Konukları kapıda karşılayan Nazmi ve Umut Durbakayım tarafından Kadıköy Life’a yapılan açıklamada; “Mübarek Ramazan Ayı’nın manevi havasını, çalışanlarımız ve artık dost kabul ettiğimiz çözüm ortaklarımızla birlikte yaşamak istedik. Bu ayın huzur içinde geçmesi yegane dileğimizdir” denildi.

SELAMİ ÖZTÜRK DE KATILDI…

Belediye yönetimindeki unutulmaz hizmetleri ile 1984-2014 yılları arasında Kadıköy’ün 30 yıllık tarihinde aralıksız olarak imzası bulunan Kadıköy Eski Belediye Başkanı Selami Öztürk de buluşmanın konukları arasındaydı. Nazmi Durbakayım’ın Haydarpaşa Lisesi yıllarından arkadaşı olan Selami Öztürk; “O kadar yorulmuşum ki, hala aman Kadıköy’ümde bir sorun çıkmasın diye dua ediyorum” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

halis-kurtca-cocuk-kultur-merkezi-1-yasinda-1

Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi 1 yaşında

Çocuklar için bir alternatif, sosyal bir mekân olarak tasarlanan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi (HKÇKM) birinci yaşını kutladı. ...