Çalışanları ve dostları Teknik Yapı’nın iftarında buluştu…

Mübarek Ramazan Ayı’nın ilk iftar buluşmalarından birini Teknik Yapı Holding gerçekleştirdi. Holding bünyesinde çalışanlarla birlikte bazı Teknik Yapı Dostları’ndan da katılanların olduğu buluşma, geçtiğimiz akşam gruba ait  ET-INN’de gerçekleşti.

Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ile Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine yaklaşık 800 davetli katıldı. Konukları kapıda karşılayan Nazmi ve Umut Durbakayım tarafından Kadıköy Life’a yapılan açıklamada; “Mübarek Ramazan Ayı’nın manevi havasını, çalışanlarımız ve artık dost kabul ettiğimiz çözüm ortaklarımızla birlikte yaşamak istedik. Bu ayın huzur içinde geçmesi yegane dileğimizdir” denildi.

SELAMİ ÖZTÜRK DE KATILDI…

Belediye yönetimindeki unutulmaz hizmetleri ile 1984-2014 yılları arasında Kadıköy’ün 30 yıllık tarihinde aralıksız olarak imzası bulunan Kadıköy Eski Belediye Başkanı Selami Öztürk de buluşmanın konukları arasındaydı. Nazmi Durbakayım’ın Haydarpaşa Lisesi yıllarından arkadaşı olan Selami Öztürk; “O kadar yorulmuşum ki, hala aman Kadıköy’ümde bir sorun çıkmasın diye dua ediyorum” dedi.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...