Caddebostan’da caz esintileri…

Caz, soul, pop ve R&B şarkıları kendine özgü yorumuyla seslendiren Buse Türker, piyano ve vokal performanslarına devam ediyor.

Genç sanatçı; 5 Nisan Salı Hayal Kahvesi Bursa, 9 Nisan Cumartesi Hilton Bursa, 14 Nisan Perşembe Hayal Kahvesi Caddebostan ve 22 Nisan Cuma günü Hayal Kahvesi Sirkeci sahnesinde olacak. Yeni single’ının hazırlıklarını sürdüren Buse Türker’in piyano-vokal konseptinde caz, soul, pop, R&B gibi farklı tarzlardan yerli ve yabancı şarkıların yer aldığı geniş bir repertuarı bulunuyor.

BUSE TÜRKER HAKKINDA…

1991 doğumlu olan Buse Türker, Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümüne devam etti. Enbe Orkestrası başta olmak üzere çeşitli orkestralarda solist olarak yer aldı. Son üç yıldır solo piyano/vokal performansları yapıyor.

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeldeğirmeni Sanat

Yeldeğirmeni Sanat’ta arp dinletisi

Yeldeğirmeni Sanat, birbirinden değerli genç yetenekleri ağırlamaya ve Kadıköylülerin kulaklarının pasını silmeye devam ediyor. Son olarak başarılı arp sanatçılarımızdan Zeynep Öykü’nün solo dinletisine ev sahipliği ...