Byotell’den duyarlı etkinlik…

Sosyal çalışmaları ile dikkat çeken Byotell, Kızılay’ın gönüllü kan bağışı etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bağışlanan her kan, ihtiyacı olan hastalara umut ışığı olacak.

Her geçen gün daha fazla taze kana ihtiyaç duyulan günümüzde Kızılay, bağış etkinliklerini meydanlardan kurum ve kuruluşlara da taşımaya başladı.

BYOTELL YÖNETİMİNDEN ÖRNEK YAKLAŞIM…

Byotell, 28 Ocak Çarşamba günü 09:00’da başlayacak etkinlikte kan bağışına ev sahipliği yapacak. Ne semt meydanları, ne de okul; bu kez kan bağışının adresi otel olacak. Konaklama, sağlık, sosyal, kültürel ve eğlence etkinliklerinin çekim merkezi Byotell, bu kez kan ihtiyacına yanıt olacak.

TÜM OTELLERE ÖRNEK OLABİLİR…

Byotell’deki kan bağışı etkinliğinin, İstanbul ev Türkiye genelinde artan otel işletmelerine örnek olması bekleniyor. Türkiye’de “kan bağışı” algısı, gelişmiş ülkelere oranla ne yazık ki “şehir meydanları ve okullar” ile sınırlı… Ancak son yıllarda Kızılay’ın etkin çalışmaları ile “kan her yerde her zaman lazım” temasından yola çıkılarak bu algılar kırılmaya başlandı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ahmet Can Yeşildağ

Ahmet Can Yeşildağ’dan vefa örneği

Otel yönetimi konusunda Türkiye’nin yetiştirdiği ender isimlerden biri olan Ahmet Can Yeşildağ, yeni yıla girerken anlamlı bir vefa gösterisine de ev sahipliği yaptı. ...