ByOtell, düğünlerin de vazgeçilmez mekânları arasında…

İstanbul Anadolu Yakası’nın en çok düğün organizasyonu yapan otellerinden biri olan ByOtell, profesyonel kadrosu ve düğün uzmanları sayesinde, kusursuz düğün ve kına organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Anadolu Yakası’nın en çok düğün ve kına organizasyonu yapan otelleri arasında yer alan ByOtell, profesyonel kadrosu ile düğün organizasyonlarında iddialı… ByOtell, düğün uzmanları ile birlikte evlilik hazırlığı yapan çiftlere, kına gecesinden nikâh ve düğün törenine kadar bütün süreçlerde uzman kadrosuyla danışmanlık hizmeti sunarak, hayallerindeki kına gecesi ve düğün törenini gerçeğe dönüştürüyor.

KINA GECESİ EĞLENCESİ…

Kına Gecesi, gelin adayları için büyük günden önce heyecanını atma ve eğlenme fırsatı sunması açısından en önemli gün… ByOtell, bu önemli organizasyon için modern ve geçmişin izlerinin harmanlandığı unutulmaz bir gece sunuyor.

BEŞ YILDIZLI NİKÂH TÖRENLERİ…

Gösterişli düğünleri tercih etmeyenler için ByOtell, beş yıldızlı nikâh töreni alternatifleri sunuyor. Mutluluğa ilk adımı kaliteli, şık ve sade bir törenle atmak isteyen çiftler için, sadece nikâh veya nikâh sonrasında kokteyl menüleri ile zenginleştirilmiş paketler birlikte sunuluyor.

DÜĞÜN PAKETİ…

İsterseniz balo salonunda, isterseniz de bahçede yeşillikler içinde bir kır düğünü hayal edin… Özenle hazırlanmış şu düğün paketi sizi bekliyor: Dört çeşit yemekten oluşan düğün menüsü, özel tasarlanmış düğün pastası, gelin odasına düğün öncesi 2 kişilik menü servisi, balayı odasında konaklama, Kehribar Restoran’da açık büfe kahvaltı, gelin ve damat aileleri için günlük kullanılmak üzere hazırlık odası, davet öncesi 2 kişilik “Menü Tadımı”, misafirlerinizin düğün gecesi otelde konaklamaları için hafta sonu özel oda fiyatı…

EVLENECEK ÇİFTLERE SÜSLEME HEDİYE…

31 Mart’a kadar 200 kişi ve üzeri düğün organizasyonlarında, beyaz tiffany sandalyeli ve canlı çiçek aranjmanlı süsleme paketi hediye edilmekte…

EVLENECEK ÇİFTLERE FİTNESS VE SPA PAKETLERİ…

Düğün hazırlık aşamasının yorucu etkisini de unutmayan ByOtell, düğün günlerinde mükemmel görünmek isteyen çiftler için birbirinden özel güzellik ve bakım paketleri sunuyor.  Masaj, cilt ve vücut bakımlarını içeren paketlerin yanı sıra forma girmek ve daha güzel bir vücuda sahip olmak isteyen çiftler, fitness’tan gym-kardio’ya, pilates’ten kinesis’e, yoga’dan havuza kadar pek çok spor programı arasında seçim yapabiliyorlar.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...