Bulgurlu’ya aile sağlığı merkezi

Üsküdar Bulgurlu’da temeli 11 ay önce atılan ve yakınlarda kaybettiğimiz Memduh Cumhur’un adının verildiği aile sağlığı merkezi, düzenlenen törenle hizmete girdi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, açılışta yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

Bulgurlu'ya aile sağlığı merkezi

8 YENİ SAĞLIK TESİSİ…

“Buraya adını verdiğimiz rahmetli Memduh Cumhur ağabeyimiz tam bir İstanbul Beyefendisiydi, Üsküdarımızın sembol isimlerindendi. Sağlıkta öncü bir belediye olarak, onun adını Bulgurlu’da yaşatacağız inşallah. Yakınlarda açtığımız Ünalan Semt Polikliniği ve önümüzdeki günlerde açacağımız Üsküdar Ağız ve Diş Hastanesi ile birlikte sadece son dönemde 8 sağlık tesisi açarak, misyonumuzu ortaya koyduk.”

Daha sonra kürsüye gelen rahmetli Memduh Cumhur’un eşi Selma Cumhur ise, “Üsküdar Belediyesi’nin alicenaplığına ailemiz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bulgurlu

Üsküdar Bulgurlu‘da temeli 11 ay önce atılan ve yakınlarda kaybettiğimiz Memduh Cumhur’un adının verildiği aile sağlığı merkezi, düzenlenen törenle hizmete girdi…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sporcu çocuklar

Sporcu çocukların sağlığı hakkında bilinmesi gerekenler

Futbol, basketbol, tenis, voleybol gibi sporlarda altyapılar giderek daha da geniş kitlelere yayılıyor. Aileler çocuklarını spora yönlendiriyor. Peki ...