Luzern, Ramazan ve Damla Güven'in en çok beğenilen "baba - kız" fotoğrafları arasında...

Böyle baba-kız sevgisi az görülür…

Matbaa sektörünün başarılı işadamlarından Ramazan Güven ve sahibi olduğu Dahi Yayıncılık – Ege Basım Üretim firmasının müdürlüğünü gerçekleştiren kızı Damla Güven; sosyal yaşantıları ile “işte baba ve kızın mutluluğu böyle olur” dedirtiyor.

Hem ticari, hem de kültürel amaçlı sık sık yurtdışına çıkarak dünyayı dolaşan baba kız, İstanbul ve Kadıköy dokusundan kopamıyor. Ramazan ve Damla Güven’i bu kez, Kadıköy Tarihi Çarşı’da görüntüledik.

Kadıköy Tarihi Çarşı’nın atmosferinde baba-kız hem iş, hem de aile görüşmesi gerçekleştirdi. Ramazan Güven; “Yapaylıktan uzak, sokakların sıcaklığını veren dokuların verdiği huzur ve keyif bir başka” diyerek Kadıköy Tarihi Çarşı’nın farklı bir mutluluk kaynağı olduğuna dikkat çekti.

“KADIKÖY GİBİSİ VAR MI…”

Tarihi Çarşı’nın eşsiz dokusunda, kahkahaların tabure ve sandalyelerde yankılandığı sokaklarda mütevazi bir akşam geçiren baba-kız; “Dünyanın her yerini gezebiliriz ama, buradaki keyfi alamayız” mesajı verdi.

Ramazan Güven ve kızı Damla’nın Roma hatırası…

Baba-kızın sosyal medyada aile resimleri arasında yer alan karelerden biri de, Paris’ten…

Luzern, Ramazan ve Damla Güven’in en çok beğenilen “baba-kız” fotoğrafları arasında…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yasemin Mori “Estrella” ile DasDas’ta!

Yasemin Mori heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümü “Estrella” ile 25 Mayıs’da DasDas’ta sevenleriyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle çıkan ...