Bostancı Rotary Kulübü 20 yaşında…

1

Dönem başkanlığını Müzeyyen Karaca’nın yürüttüğü, Türk Rotary Teşkilatı’nın en aktif kulüplerinden biri olan Bostancı Rotary Kulübü, 20’nci yılı karşılamanın mutluluğunu yaşıyor.

1993 yılında kurulan ve bugüne kadar önemli hizmetler veren Bostancı Rotary Kulübü, 20’nci yılını aynı zamanda bir yeni üye ile karşıladı. Kulüp yönetimi, aldığı kararla İtalyan vatandaşı olan Stefano Donzelli’yi 35. üyesi olarak kabul etti. Seko Endüstriyel Pompaları AŞ.’de Genel Müdür olarak çalışan ve Türkiye ile İtalya arasında bir köprü misyonu üstlenen Donzelli’nin, Bostancı Rotary Kulübü ile oldukça başarılı hizmetlere imza atması bekleniyor.

Sonorest Restaurant’ta toplandılar…

Kulübün 20. Yıl Balosu, üyelerden Ömer Beykal’ın ortakları arasında bulunduğu Sonorest Restaurant’ta yapıldı. Stefano Donzelli’nin üyelik kabul işlemlerinden sonra lezzetli bir akşam yemeği ile günün yorgunluğunu atan üyeler, geç saatlere kadar eğlenerek 20. yılı karşılamanın mutluluğunu yaşadılar.

3

İtalyan vatandaşı olmakla birlikte aynı zamanda Türk vatandaşı da olan  Stefano Donzelli’ye, Bostancı Rotary Kulübü Üyeliği rozetini Kulübün Dönem Başkanı Müzeyyen Karaca taktı…

2

Bir yorum

  1. melih kısacıkoğlu

    Sevgili Stef, seni tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. İtalya’dan Türkiye’ye gelerek kendini sevdiren ve kabul ettiren ender kişilerden birisi olduğuna inanıyorum. Hayatta ve işlerinde tekrar başarılar diliyorum.
    sevgilerimle,
    Melih KISACIKOĞLU
    ALPET

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Fikret Bay

Maltepe Çerkez Derneği’nin acı kaybı: Fikret Bay vefat etti

Maltepe Çerkez Derneği’nin sevilen saygın üyelerinden Fikret Bay (74), yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata gözlerini yumdu. Bay’ın cenazesi, ...