Bizbize Fasıl

Bizbize Fasıl gecelerine yoğun ilgi

Ataşehir Bizbize Fasıl, Gökhan Sezen ile Türk Sanat Müziği dolu gecelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Büyük ilgi gören gecelere, ünlü isimler de sık sık konuk oluyor.

Geçtiğimiz hafta mekâna konuk olan isimler arasında, Türk Sanat Müziği’nin üç ünlü ismi de vardı. Müşerref Akay ile İlkay ve Gülay Armen kardeşler Gökhan Sezen’e övgü dolu alkışlarını yollarken, Sezen de onları konuk olarak ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Şansal Büyüka

Bizbize Fasıl’da Gökhan Sezen’i izlemeye gelenler arasında, Türk Sanat Müziği hayranlığı ile bilinen ünlü spor yorumcusu Şansal Büyüka da vardı. Müşerref Akay’ın masasının yanında oturan Büyüka ile Akay, Gökhan Sezen’in seslendirdiği şarkılara birlikte eşlik ettiler.

Gökhan Sezen, sahnede Müşerref Akay için övgü dolu sözler sarf edince konuklar tarafından büyük alkış koptu. Bunun üzerine ayağa kalkan Akay, konuklara ve Sezen’e teşekkür etti.

Bu videodan da izleyeceğiniz gibi Gökhan Sezen’in seslendirdiği, Avni Anıl’ın “Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul’un” adlı ünlü bestesi Şansal Büyüka’yı öylesine etkiledi ki, bir ara ayağa kalkıp şarkıya eşlik etti. İşte bu anlarda Kadıköy Life da oradaydı.

Hilal Öztürk, İlkay Armen ve Gülay Armen…

Tam bir Türk Sanat Müziği hayranı olan Deniz Döşeme’nin sahibi Havva Usta da Gökhan Sezen hayranı olarak Kadıköy Life objektiflerine yansıyan isimler arasındaydı.

Suadiye Rotary Kulübü’nden tanıdığımız Mehmet Altay da dostlarıyla birlikte Bizbize Fasıl konukları olarak objektiflerimize takıldı. Mehmet Altay, Nejat Diler, Müjdat Yeşildağ, Tulu Veyisoğlu, Ayça Akdoğanlar, Nil Veyisoğlu, Yasemin Yeşildağ, Neşe Diler ve Aysel Altay…

Bizbize Fasıl

Tamamı Gökhan Sezen hayranı olan bu masa, bir önceki hafta yer olmadığı için sanatçıyı izleme fırsatı bulamayanlardan. Fakat bu defa Bizbize Fasıl‘ın en güzel yerinde olmakla bu olumsuzluğu olumluya çevirenlerden oldular. Üstelik masada Ataköy’den gelen arkadaşları Leyla Çakmak da vardı. Semra Topçu, Ayfer Büyükcan, Merve Dinçay, Banu Kayıran ve Leyla Çakmak…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Güneş enerjisi

Kartal’ın parklarındaki güneş enerjisi sistemleri güncelleniyor

Kartal Belediyesi parklarındaki güneş enerjili aydınlatma sistemlerine şebeke üzerinden yedek besleme hattı çekildi ve karşılaşabilecek her türlü olumsuz ...