Bisikletle gel, metro ile devam et!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yaptığı bisiklet yollarıyla birlikte İSPARK’ın metro girişlerinde hayata geçirdiği akıllı bisiklet ve ücretsiz bisiklet parklar ile vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

İSPARK, kent genelinde otopark alanları başta olmak üzere park ve ulaşım alanlarına yakın noktalarda bisikletlerin ücretsiz park edilmesi için üniteler yerleştiriyor. Özellikle istasyonlara yakın noktalarda hizmet veren ücretsiz bisiklet parklar, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLIYOR…

İstasyonlardaki ücretsiz park alanlarına bisikletlerini bırakan sürücüler, büyük kolaylık yaşıyor. Evlerinden bisikletleriyle gelen vatandaşlar, bisikletlerini bu alana bırakarak istedikleri güzergaha gidebiliyor. Döndüklerinde ise yollarına bisikletle devam ederek, aynı zamanda spor yapabiliyorlar.

İSPARK, sürdürülebilir çevreye duyarlı park et devam et otoparkları, akıllı bisiklet, ücretsiz bisiklet parklar, güneş enerjisiyle çalışan tabelalar gibi projeleri hayata geçirmeye devam ediyor…

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

pet şişe

Çevre için pet şişeler kumbaraya!

Ataşehir Belediyesi ile Danone Hayat İçecek arasında yapılan sponsorluk sözleşmesiyle, parklara ve bazı noktalara pet şişe kumbarası yerleştirildi. ...