Birol Kurubal: “Kadıköy Belediyesi katkı sağladı…”

Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Dönemi’ne yönelik Kadıköy Life’a konuştu. “Kadıköy’de okul ihtiyacımız yok. Ayrıca, bazı okullarımızın bakım ve onarımını da Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirdik” diyen Kurubal, öğrencilere ve yeni atamalar ile birlikte görevlerine başlayan tüm eğitimcilere başarılar diledi.

Kadıköy’ün eğitim kapasitesi ile ilçe dışından da öğrenci aldığına dikkat çeken Kaymakam Kurubal; “İdareci dağılımlarını önemli ölçüde tamamladık. Yeni müdür atamaları yapıldı. 4 yılını dolduran okul müdürlerimizin bir kısmı ise farklı okullara görevlendirildi” şeklinde konuştu.

“OKULLARIMIZIN CIVILTISINI ÖZLEMİŞİZ…”

Leman Kaya İlkokulu’nda düzenlenen eğitim yılı açılış programına Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ve Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ile birlikte katılan Kaymakam Birol Kurubal, öğrencilerin heyecanını paylaştı. Program sonrası Kadıköy Life’a makamında değerlendirmelerde bulunan Kurubal; “Okullarımızın cıvıltısını özlemişiz. Kadıköy’de veliler ve okul aile birliklerinin eğitime katkısı çok büyük” mesajı verdi.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...