Birol Kurubal: “Kadıköy Belediyesi katkı sağladı…”

Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Dönemi’ne yönelik Kadıköy Life’a konuştu. “Kadıköy’de okul ihtiyacımız yok. Ayrıca, bazı okullarımızın bakım ve onarımını da Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirdik” diyen Kurubal, öğrencilere ve yeni atamalar ile birlikte görevlerine başlayan tüm eğitimcilere başarılar diledi.

Kadıköy’ün eğitim kapasitesi ile ilçe dışından da öğrenci aldığına dikkat çeken Kaymakam Kurubal; “İdareci dağılımlarını önemli ölçüde tamamladık. Yeni müdür atamaları yapıldı. 4 yılını dolduran okul müdürlerimizin bir kısmı ise farklı okullara görevlendirildi” şeklinde konuştu.

“OKULLARIMIZIN CIVILTISINI ÖZLEMİŞİZ…”

Leman Kaya İlkokulu’nda düzenlenen eğitim yılı açılış programına Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ve Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ile birlikte katılan Kaymakam Birol Kurubal, öğrencilerin heyecanını paylaştı. Program sonrası Kadıköy Life’a makamında değerlendirmelerde bulunan Kurubal; “Okullarımızın cıvıltısını özlemişiz. Kadıköy’de veliler ve okul aile birliklerinin eğitime katkısı çok büyük” mesajı verdi.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi’nde bahar dönemi

Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi tarafından engelli kişilere yönelik düzenlenen eğitim çalışmaları, bahar dönemine giriyor. Mart ayı ...