Biofarma İlaç’tan Değerlendirme Buluşması…

1

“Sağlık Mutluluktur” gibi son derece dikkat çekici bir slogan ile son yıllara damgasını vuran Biofarma İlaç, 23 Ocak Pazartesi akşamı bir değerlendirme yemeği verdi.

Ataşehir Develi’de gerçekleşen buluşmaya, şirketin CEO’su Serdar Sözeri başta olmak üzere, yaklaşık 60 kişiden oluşan Türkiye Kadrosu katıldı.

2011 yılının genel değerlendirmesinin de yapıldığı gecede, Kadıköy Life’a bir açıklama yapan Serdar Sözeri; “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, 2012 yılında da başarılı çalışmalara imza atacağız” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda uygun maliyetlerle eşdeğer ilaçların geliştirilmesi, üretilmesi ve tüm dünya ülkelerinde kullanıma sunulması gibi hedefler belirleyen ve bu yolda büyük bir başarı yakalayan Biofarma İlaç, Türkiye’nin en önemli ilaç fabrikaları arasında bulunuyor.

 2

Biofarma’nın bölge müdürlerinin de katıldığı ve kusursuz olarak gerçekleşen yemeğin sonunda, başta Develi yönetimi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür edildi…

3

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Nihat Şen: Kentsel dönüşüm iyi anlatılamadı!

Kadıköylü mimar ve kentsel dönüşüm uzmanı Nihat Şen, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye için terörden sonra en önemli konu ...