Beykoz’un eğitim hedefi marka okullar…

İshakağa İlköğretim Okulu idarecileri ve öğretmenleri, Beytaş Sosyal Tesisleri’nde bir yardım organizasyonu düzenledi. Beykoz’da eğitim alanında yapılan çalışmaların konuşulduğu organizasyona; Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, öğretmenler ve veliler katıldı.

Etkinlikte konuşan Başkan Çelikbilek, dört çocuğunun İshakağa Ortaokulu’nda okuduğunu ve kendisinin de o dönem Aile Birliği’nde olduğunu belirterek; “Başarılı nesiller için Beykoz’da eğitime önem veriyoruz. Biz, okullarımızın marka okul olmasını istiyoruz. Bunu da Okul Aile Birliği, veliler ve öğretmenlerle birlikte başarabiliriz” dedi.

BEYKOZ’A YENİ BİR OKUL DAHA YAPILIYOR…

Beykoz’da başlatılan eğitim atağı kapsamında, Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu ve Celal Aras Anadolu Lisesi’nin bakım ve onarımının üstlenildiğini belirten Çelikbilek, Çubuklu Viyadük altında hayırseverlerin katkılarıyla eğitime destek sağlayacak yeni bir okulun yapıldığını söyledi.

“TÜM YATIRIMLARIMIZ GENÇLER ODAKLI…”

Beykoz’a birçok park ve spor tesisi kazandırdıklarını da ifade eden Çelikbilek; “Tüm bu yatırımlarımızı gençler odaklı olarak hayata geçiriyoruz. Beykoz’un yarınlarda daha güzel hale gelmesi gençlerimiz elinde ve biz yerel yönetim olarak bunun bilincindeyiz” dedi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...