Beykozlularla sabah buluşmaları başladı…

sabah bulusmalari

Haftaiçi her gün, ilçenin farklı mahallelerinde düzenlenen kahvaltılı toplantılarda vatandaşlarla buluşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sorunları ve talepleri yerinde dinliyor.

Yerel yönetimde katılımı artırmak ve ilçe sakinleriyle birlikte çözüm ve hizmet üretmek üzere başlatılan “Beykozlularla Sabah Buluşmaları” programına, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.   

Beykoz Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan “Beykozlularla Sabah Buluşmaları”nın 2011 programı, Göksu Mahallesi’nden başladı. Her gün farklı bir mahallede ilçe sakinleriyle birlikte kılınan sabah namazının ardından yapılan sabah kahvaltısında, sorunlar ve talepler dinlenerek çözüm üretiliyor. 

Sabah programlarıyla ilçe sakinlerine konuk olduklarını belirten Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, hizmetlere olumlu yansıyacağına inandığını söylediği programlara yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Beykoz Vakfı

Beykoz Vakfı kapılarını yeniden açtı

Beykoz’un kültür-sanat ve sosyal hayatının merkezlerinden Beykoz Vakfı, yenilenen çehresi ve dopdolu kültürel faaliyetleriyle kapılarını sanatseverlere yeniden açtı. ...