Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Beykozlu çocuklar geleceğini kuruyor…

Türkiye’de bir ilk olan “Geleceğimi Kuruyorum” projesi ile Beykoz’daki devlet okullarında eğitim veren 70 anasınıfına, ahşap eğitim stantları ve oyuncaklar hediye edildi.

Beykoz Belediyesi ve Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle okul öncesi eğitimi desteklemek amacıyla hazırlanan setlerde, 1. sınıf ahşap malzemeden yapılmış 102 farklı eğitici oyuncak ve zekâ oyunları yer alıyor. Setlerin dağıtımı dolayısıyla Soğuksu Güler Keçeli Vakfı Anaokulu’nda düzenlenen törene Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay,  muhtarlar, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

BEYKOZ, EĞİTİMDE KALİTEYİ HAK EDİYOR…

Belediye olarak anaokulundan üniversiteye kadar eğitimin her kademesini desteklediklerini vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “Gelecek bizim çocuklarımızındır. Onlara yapılan her yatırım doğru ve değerlidir. Beykoz, eğitimde kaliteyi hak ediyor. İlçemizde inşallah birkaç yıl sonra okul fazlası olacak. Yeni okul inşaatlarına başlayacağız. Öğretmenlere tavsiyem, çocuklarınıza dersin yanında milli manevi değerleri, aileyi, hayatı da anlatmanızdır” diye konuştu.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadınlar Matinesi

Maltepe’de Kadınlar Matinesi

Maltepe Belediyesi’nin dördüncüsünü düzenlediği Kadınlar Matinesi, Cevizli Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Mahalle sakinlerini bir araya getiren matinede eğlence doruğa çıktı. ...