Sosyete Pazarı

Beykoz’da Sosyete Pazarı açıldı

Markalı, kaliteli ve ihraç fazlası ürünlerle her perşembe Beykoz’da kurulacak olan Sosyete Pazarı açıldı. Beykoz Belediyesi’nin hizmete sunduğu Göksu Kapalı Pazar Yeri, yeni düzenlemeyle salı günleri meyve, sebze ve organik ürünler; perşembe günleri de Sosyete Pazarı olarak hizmet veriyor.

Özellikle markalı ürünleri uygun fiyata almak isteyen vatandaşların ilgisini çekmesi beklenen Sosyete Pazarı’nda tekstil, giyim, aksesuar, hediyelik eşya ve züccaciye gibi çeşit çeşit ürün satışa sunuluyor. İhraç fazlası ürünlerin ve ucuz alışverişin adresi olan Sosyete Pazarı, Göksu Papatya Sokak’ta meraklılarını bekliyor.

BEYKOZ’A EKONOMİK CANLILIK KATACAK…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, pazarın ilçe sakinlerine hayırlı olmasını dileyerek; “Vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu alışveriş yapabildiği, esnafın ise kışın soğuk ve yağıştan, yazın ise sıcaktan etkilenmeden çalıştığı Göksu Kapalı Pazar Yeri, bundan sonra yeni bir pazara daha ev sahipliği yapacak. Esnaflarımız, ürünlerini vatandaşlarımızın hizmetine sunacak. Böylece vatandaşlarımız, ihraç fazlası kaliteli malları uygun fiyata alma imkânına sahip olacak. İlçemize de ekonomik canlılık katacak” dedi.

Sosyete Pazarı

Beykoz Belediyesi’nin hizmete sunduğu Göksu Kapalı Pazar Yeri, yeni düzenlemeyle salı günleri meyve, sebze ve organik ürünler; perşembe günleri de Sosyete Pazarı olarak hizmet veriyor…

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

pet şişe

Çevre için pet şişeler kumbaraya!

Ataşehir Belediyesi ile Danone Hayat İçecek arasında yapılan sponsorluk sözleşmesiyle, parklara ve bazı noktalara pet şişe kumbarası yerleştirildi. ...