Beykoz’a AB standartlarında park…

Park yapım çalışmalarıyla her geçen gün ilçeyi güzelleştiren Beykoz Belediyesi, Fatih Mahallesi’nde AB standartlarına uygun bir şekilde hazırlanan ve çocukların güvenle koşup oynayabileceği bir oyun parkını hizmete açtı.

Parkın açılışı Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye başkan yardımcıları, Fatih Mahallesi Muhtarı Recep Baltacı,  mahalle sakinleri ve çocuklarla birlikte yapıldı.

Açılışta parkı gezip, çocuklar ve mahalle sakinleri ile sohbet eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “Hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim. Bu park, sizin için yapıldı ve bu güzel alanı size emanet ediyoruz. Amacımız ilçe sakinlerine yaşanılabilir, bakımlı ve güzel alanlar sunmaktır. Bu alanlara sahip çıkmak, buraları korumak da sizlere düşüyor. Parkınızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Beykoz Vakfı

Beykoz Vakfı kapılarını yeniden açtı

Beykoz’un kültür-sanat ve sosyal hayatının merkezlerinden Beykoz Vakfı, yenilenen çehresi ve dopdolu kültürel faaliyetleriyle kapılarını sanatseverlere yeniden açtı. ...