Beykoz Hayvan Barınağı

Beykoz Hayvan Barınağı’na anlamlı destek

Dünyaca ünlü gayrimenkul danışmanlık markalarından Keller Williams’ın Türkiye’deki aktif bölge müdürlükleri arasında sosyal faaliyetleriyle dikkat çeken KW Cadde ekibinden, hayvan dostlarımıza anlamlı bir destek geldi. KW Cadde Ofisi; “RED Day (Topluma Katkı Günü)” etkinlikleri kapsamında bölgede çalışan gayrimenkul danışmanları, aileleri, dostları ve hayvansever müşterileriyle birlikte Beykoz Hayvan Barınağı’na çıkartma yaptı.

Beykoz Hayvan Barınağı

MALTEPE LİONS KULÜBÜ VE BEYKOZ BELEDİYESİ’NDEN DESTEK…

Örnek etkinliğe, Maltepe Lions Kulübü ve Beykoz Belediyesi de destek verdi. Barınağa mama, ilaç ve gazete kağıdı yardımı yapmakla kalmayan grup, çevredeki ormanlık alanda yaşayan yüzlerce ihtiyaç sahibi hayvan için de suluk ve mamalıklar yerleştirdi.

HAYVAN DOSTLARIMIZA DESTEKLERİ DÜZENLİ OLARAK DEVAM EDECEK…

Konu hakkında Kadıköy Life Dergisi’ne açıklamada bulunan KW Gayrimenkul Danışmanı Vedat Akkaş; “Bir  tondan fazla kapalı mamayı aramızda topladık. Hayvan dostlarımızı severek ve kucaklayarak, en çok bekledikleri sevgiyi onlara vermeye çalıştık. Bu tek günlük bir aktivite değildi. Sene boyunca her hafta iki kez düzenli olarak Beykoz ormanlarına giderek, mama ve su dağıtmaya devam edeceğiz. Hasta olan hayvanların barınakta rehabilite edilmesini sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Beykoz Hayvan Barınağı

KW Cadde Ofisi; “RED Day (Topluma Katkı Günü)” etkinlikleri kapsamında bölgede çalışan gayrimenkul danışmanları, aileleri, dostları ve hayvansever müşterileriyle birlikte Beykoz Hayvan Barınağı’na çıkartma yaptı… 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Çakallarla Dans

Çakallarla Dans 5’in beşinci galası Watergarden’da!

Türkiye’de çok sevilen film serisinin beşincisi Çakallarla Dans 5’in beşinci galası geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. Ataşehir Watergarden bünyesinde yer ...