Beykoz

Beykoz, 2017 hedeflerini belirledi

Beykoz Belediyesi bir yıllık yatırım, hizmet ve çalışmaların görüşüldüğü Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı’nı gerçekleştirdi. 2016 yılının kapsamlı bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, 2017 yılının yol haritası da belirlendi.

Kavacık Eurasia Limak Otel’de düzenlenen toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri ve danışmanlar katıldı. Programda Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman da davetliler arasında yer aldı. Sunumlarla faaliyetlerin aktarıldığı toplantıda bir yıllık çalışmalar masaya yatırıldı, tamamlanan çalışmaların kapsamlı bir değerlendirmesi yapıldı. Toplantının son bölümünde ise 2017 yılı hedefleri ve yatırımları hakkında katılımcılara bilgi verildi.

BAŞKAN ÇELİKBİLEK: 2017 YILI, 2016’NIN TAMAMLAYICISI OLACAK…

Toplantıda konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “İnsanlar yaşadıkları yerin değişimini hemen fark edemiyor. Beykoz’u nerelerden aldık, nerelere getirdik. Ancak dışarıdan bakanlar bu değişimi fark edebiliyor, Beykoz’da yaşayan insanlar hemen fark edemiyor. Şu anda burada olmamızın bir sebebi olan 15 Temmuz’dur. 15 Temmuz’u bizler hiçbir zaman unutmadık ve unutmamak için çaba sarf edeceğiz. Her etkinlikte bunu hatırlatacağız. Toplumlar başlarına gelen kötü olayları unuturlarsa, tekrar yaşamak zorunda kalabilirler” dedi.  

BEYKOZ’A HİZMET SABIR İSTER, EMEK İSTER…

Çelikbilek, sözlerinin devamında şunları ifade etti: “Beykoz’a hizmet sabır ister, ciddi gayret ve emek ister. İlçe sakinlerimizin daha huzurlu ve mutlu yaşadığı bir Beykoz için başlattığımız çalışmaların hepsi, gayretlerimiz neticesinde farklı kurumlarda belirli bir aşamaya geldi. İlçemiz için tasarladığımız çalışmaların hepsini inşallah gayretle ve çalışarak bitireceğiz. Bugüne kadar yapamayacağımız işlerden söz etmedik. Halkımızla paylaştığımız hizmet ve geliştirdiğimiz işlerin tamamını bitireceğiz. 2017 yılı, geçen senenin tamamlayıcısı olacak. Belediye hizmetlerinde bana omuz veren tüm başkan yardımcılarımıza,  meclis üyelerimize, danışmanlarımıza, müdürlerimize ve personelime teşekkür ediyorum.”

Beykoz 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sıfır Atık

“Sıfır Atık” pazarlara açıldı

Beykoz Belediyesi, Türkiye’de öncülük ettiği “Sıfır Atık” projesine pazar yerlerini de dâhil etti. Bu kapsamda pazar yerlerinden toplanan ...