Beykoz, 2016 hedeflerini belirledi…

Beykoz Belediyesi; bir yıllık yatırım, hizmet ve çalışmaların görüşüldüğü Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı’nı Kavacık Limak Otel’de gerçekleştirdi. 2015 yılının kapsamlı bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, 2016 hedefleri belirlendi.

Toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Belediye Başkan Yardımcıları, Müdürler, Meclis Üyeleri, Başkan Danışmanları, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, Muhtarlar ve STK temsilcileri katıldı.

ÇALIŞMA VE HEDEFLER ORTAYA KONDU…

20 birim müdürünün tek tek söz alarak hazırladıkları sunumlar eşliğinde faaliyetlerini aktardıkları toplantıda bir yıllık çalışmalar masaya yatırıldı, tamamlanan çalışmaların değerlendirmesi yapıldı, gelecek hedefleri anlatıldı. Önceki yıllarda iki günlük oturumlar halinde yapılan sunumlar, bu yıl tek günde toplandı. Her müdürlük, kendisine ayrılan süre zarfında gerçekleştirdiği sunumlarda 2015 çalışmaları ve 2016 hedeflerini ortaya koydu.

BAŞKAN ÇELİKBİLEK: “SOSYAL KONUTLAR İNŞA EDECEĞİZ…”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, toplantıda yaptığı konuşmasında şunları ifade etti: “Hizmet dolu, emek dolu, alın teri dolu ve alnımızın akıyla geçirdiğimiz bir hizmet yılını daha ardımızda bıraktık. Gayretleri ve çalışmaları için tüm ekibime teşekkür ediyorum. Bu yıl da kendimizi aşarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Örneğin, KİPTAŞ ve Beşevler kentsel dönüşüm projelerini hayata geçireceğiz. Beykoz Arena ile ilgili sıkıntıları gidermeye çalışıyoruz. İnşallah yakın zamanda Gençlik ve Spor Müdürlüğü yeniden ihaleye çıkacak. Tapularında 90 günlük süreyi değerlendiremeyenler var. Bu konuda yasaların dışına çıkmayacağım, ancak çok fakirse vatandaşımız, o kişiler için Sosyal Konut Projesi düşünüyorum. ‘Ben sosyal konutta oturmam!’ derlerse, o zaman yeniden ihaleye çıkacak ve yerlerini öyle alacaklar. 2016’da daha iyisini yapacağız. 2016 yılında yapacaklarımız, 2015’in de üzerine çıkmalı. Belediye olarak 2015 yılında yaptıklarımızın en az yüzde 50 üzerine çıkmalıyız. Azim, inanç, özveri ve kararlılığımızla bunları gerçekleştireceğiz.”

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniye

Sosyal belediyecilikte öncü ilçe; Ümraniye

2014 yılında Ümraniye Belediyesi tarafından ilçede yardıma muhtaç vatandaşlar için hazırlanan, bütün ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra giyecek ve ...