Beykoz’da merdivenli sokaklar yenileniyor…

2

Beykoz Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü merdiven yapım çalışmalarıyla ilçede hayat kolaylaşırken, merdivenli sokaklar da çevre düzenlemesinin ardından bakımlı bir görünüme kavuşuyor. İlçenin dik sokaklarında yürütülen merdiven ve sokak bağlantı çalışmalarında, özellikle kaplama malzemesinin sağlam olmasına özen gösteriliyor ve merdivenler şık tutmalıklarla tamamlanıyor.

Beykoz Belediyesi, 2011 yılında toplam 2 bin metre merdiven kaplama çalışması tamamladı. Ortaçeşme Mahallesi Tuna ve Kosova Sokak’ta tamamlanan merdiven kaplamaları ile sokaklar daha güzel ve bakımlı bir görünüm kazandı.

Yenimahalle Merdivenli Sokak’taki kaplama çalışması neticesinde, ilçe sakinlerine büyük kolaylık sağlandı. Beykozlulara kaliteli kent hizmetleri sunmak için altyapı ve üstyapı çalışmalarını hızla sürdüren Beykoz Belediyesi, her yıl on merdivenli sokağı  yenilemeyi amaçlıyor.

1

3

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...