Beykoz’da merdivenli sokaklar yenileniyor…

2

Beykoz Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü merdiven yapım çalışmalarıyla ilçede hayat kolaylaşırken, merdivenli sokaklar da çevre düzenlemesinin ardından bakımlı bir görünüme kavuşuyor. İlçenin dik sokaklarında yürütülen merdiven ve sokak bağlantı çalışmalarında, özellikle kaplama malzemesinin sağlam olmasına özen gösteriliyor ve merdivenler şık tutmalıklarla tamamlanıyor.

Beykoz Belediyesi, 2011 yılında toplam 2 bin metre merdiven kaplama çalışması tamamladı. Ortaçeşme Mahallesi Tuna ve Kosova Sokak’ta tamamlanan merdiven kaplamaları ile sokaklar daha güzel ve bakımlı bir görünüm kazandı.

Yenimahalle Merdivenli Sokak’taki kaplama çalışması neticesinde, ilçe sakinlerine büyük kolaylık sağlandı. Beykozlulara kaliteli kent hizmetleri sunmak için altyapı ve üstyapı çalışmalarını hızla sürdüren Beykoz Belediyesi, her yıl on merdivenli sokağı  yenilemeyi amaçlıyor.

1

3

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Anadolu Aryaları Grubu’nun türküleri beğeni topladı

Anadolu Aryaları Grubu, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde sahne aldı. Kemanda Cihat Aşkın, basta Teyfik ...