Bella Maison

Bella Maison, ilk mağazasını Hilltown’da açıyor

Gerek cadde mağazacılığında gerekse AVM’lerde yoğun rekabetin yaşandığı ev tekstili pazarına yepyeni bir marka daha giriş yapıyor. Cezayir’in en büyük mutfak ve yatak odası üreticisi olan Türk yatırımcı Tan Ailesi, 17 yıl aradan sonra Türkiye ev tekstili pazarına Bella Maison markasıyla giriş yapma kararı verdi. İki yıldır Ar-Ge çalışmaları süren markanın ilk mağazası ise, Rönesans Gayrimenkul’ün Türkiye’nin en kıymetli alışveriş merkezlerinden biri olan Küçükyalı’daki Hilltown AVM projesinde olacak.

Müşterilerine eve dair sonsuz bir konsept ayrıcalığı sunacak ve 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak olan Bella Maison markası için Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Tan, şu açıklamalarda bulundu: “Ev tekstili sektöründe Bella Maison markamızla perakende mağazacılığında büyüyeceğiz. İlk mağazamızı, 27 Ekim Cuma günü Hilltown AVM’nin içerisinde açıyoruz. Önümüzdeki günlerde ikinci mağazamızı da Avrupa yakasında açıp, yıl sonuna kadar Avrupa yakasında bir mağaza daha açarak, yılı üç mağaza ile kapatmayı hedefliyoruz.

SONSUZ KONSEPT AYRICALIĞI…

130 ila 250 metrekare arasında değişen mağazalarımızda, müşterilerimize sonsuz bir konsept ayrıcalığı sunacağız. Ev tekstilinden ev giyimi ve ev dekorasyonu ürünlerine kadar müşterilerimiz, alacakları her bir ürünü başka bir ürünle çok rahat kombin edebilecekler. İsterlerse mağaza görevlilerimizden de destek alarak, evleri için en güzel kombinleri yapabilecekler.”

EVDE YAŞAM KEYFİ BAŞLIYOR…

“Evde Yaşam Keyfi” sloganıyla hayata geçen Bella Maison’da ürün grupları; ev tekstili, ev giyimi, ev dekorasyonu ve kozmetik ana başlıkları altında toplanıyor. “Ev tekstili birçok markada genelde birkaç ürünle temsil ediliyor. Bizim ise asıl ön plana çıktığımız ve mağazamızın merkezine koyduğumuz konu, ev tekstili. Bu konuda da oldukça iddialıyız” diyen Tan, ev grubu için tasarlanan giysiler konusunda da ön plana çıktıklarını belirterek, sözlerine şöyle devam etti: “Ev kıyafetlerimiz de eve ait bir aksesuar ve ev giyiminde ne yazık ki markalar müşterilerine bir seçki sunmuyor. Bella Maison olarak sektördeki bu boşluğu kapatacağız.”

Bella Maison

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

maltepe

Maltepe, Yaşam Vadisi ile nefes alacak!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, birçok etkinliğe uygun planlanan Yaşam Vadisi’nde çocuk köyünün de kurulacağını açıkladı. Maltepe’ye 135 ...