“Belediyeler Pendik’i gelsin görsün…”

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’i ziyaret ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.

Bakan Güllüce, Pendik’in örnek ve yenilikçi bir belediye olduğunu belirterek; “Anadolu’daki belediyelerin Pendik’e gelip, belediyeciliği görmesinde fayda var” dedi. Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’i başarısından dolayı kutlamak ve “hayırlı olsun” temennisinde bulunmak için ziyaretine geldiğini belirten, ayrıca Pendik’i çok iyi bildiğini belirten Güllüce, şunları ifade etti:

PENDİK, NADİDE VE ÖRNEK ALINACAK BİR BELEDİYEDİR…

“Ben, bu bölgenin milletvekiliyim… Pendik sınırları içinde uzun süre oturdum. Başka yerde oturduğum için burada oy kullanamadım, ama Pendik’i sokaklarına kadar bilirim. Pendik Belediyesi, nadide ve örnek alınacak belediyelerden biridir. Belediyecilik konunda yenilikçi, vizyon ve yeni tarz oluşturan bir belediyedir. Anadolu’daki belediyelerin Pendik’e gelip, belediyeciliği görmesinde fayda var.”

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

banka soygunu

Kartal’da banka soygunu

Kartal’da bir banka şubesi, silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi’ndeki banka şubesine gelen ve başında ...