Bayındır Sağlık Grubu

Bayındır Sağlık Grubu’ndan coşkulu yeni yıl partisi

İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu, Ankara’dan sonra İstanbul’da da bir yeni yıl partisi düzenledi. Sheraton Grand Ataşehir Hotel’de gerçekleşen partiye Bayındır İçerenköy Hastanesi, Bayındır Levent Tıp Merkezi ve Bayındır Diş Klinikleri çalışanları ile yöneticileri katıldı. Etkinlikte, Bayındır Sağlık Grubu İstanbul Hastaneleri’nde 5, 10 ve 15 yıl hizmet verenlere teşekkür edilerek, çeşitli ödüller verildi.

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin

SEZAİ SEVGİN: 2017’Yİ BAŞARILI BİR YIL OLARAK GEÇİRDİK…

Bayındır Sağlık Grubu olarak 2017’yi başarılı bir yıl olarak geçirdiklerini dile getiren Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Hekimlerimiz, sağlık personelimiz ve tüm çalışanlarımızın katkısıyla, misafirlerimiz olarak gördüğümüz hastalarımıza güvenilir sağlık hizmetini yoğun bir şekilde sunduğumuz, içimize sinen bir yılı geride bırakıyoruz. Katkılarından dolayı başta Genel Müdür Yardımcılarımız Işıl Bölük, Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları ve Dr. Cem Talas olmak üzere etik, disiplinli, içselleştirilmiş, gönüllü çalışma tarzını sergileyen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

25. KURULUŞ YILI…

Bu akşam burada uzun yıllar birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza hizmet hatırası ödüllerini de takdim edeceğiz. Bu başarıda kendilerinin yanı sıra aile bireylerinin de önemli katkıları var. Bildiğiniz gibi bu sene, 25. kuruluş yılımız. Ankara’da yaptığımız kutlamada 20 ve 25 yıldan bu yana hastanemize katkı sağlayan çok sayıdaki arkadaşımıza da ödül verdik. İnşallah, İstanbul çalışanlarımızla da bugünleri görürüz.”

GRUP TRİA’DAN MUHTEŞEM PERFORMANS…

Gecenin bir başka sürprizi ise, İstanbul’un en iddialı orkestraları arasında gösterilen Grup Tria’nın performansı oldu. İrem Derlen, Ayşen Sökmen ve Utku Çelebi’den oluşan orkestranın solistleri, Bayındır Sağlık Grubu çalışanlarına unutulmayacak dakikalar yaşattı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kartal’da Kıvırcık Ali için dev konser

Kartal’da Kıvırcık Ali için dev koserTürk halk müziği sanatçısı Kıvırcık Ali, vefatının 7. yılında Kartal’da 26 sanatçının sahne ...