Bayındır Sağlık Grubu

Bayındır Sağlık Grubu’ndan coşkulu yeni yıl partisi

İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu, Ankara’dan sonra İstanbul’da da bir yeni yıl partisi düzenledi. Sheraton Grand Ataşehir Hotel’de gerçekleşen partiye Bayındır İçerenköy Hastanesi, Bayındır Levent Tıp Merkezi ve Bayındır Diş Klinikleri çalışanları ile yöneticileri katıldı. Etkinlikte, Bayındır Sağlık Grubu İstanbul Hastaneleri’nde 5, 10 ve 15 yıl hizmet verenlere teşekkür edilerek, çeşitli ödüller verildi.

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin

SEZAİ SEVGİN: 2017’Yİ BAŞARILI BİR YIL OLARAK GEÇİRDİK…

Bayındır Sağlık Grubu olarak 2017’yi başarılı bir yıl olarak geçirdiklerini dile getiren Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Hekimlerimiz, sağlık personelimiz ve tüm çalışanlarımızın katkısıyla, misafirlerimiz olarak gördüğümüz hastalarımıza güvenilir sağlık hizmetini yoğun bir şekilde sunduğumuz, içimize sinen bir yılı geride bırakıyoruz. Katkılarından dolayı başta Genel Müdür Yardımcılarımız Işıl Bölük, Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları ve Dr. Cem Talas olmak üzere etik, disiplinli, içselleştirilmiş, gönüllü çalışma tarzını sergileyen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

25. KURULUŞ YILI…

Bu akşam burada uzun yıllar birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza hizmet hatırası ödüllerini de takdim edeceğiz. Bu başarıda kendilerinin yanı sıra aile bireylerinin de önemli katkıları var. Bildiğiniz gibi bu sene, 25. kuruluş yılımız. Ankara’da yaptığımız kutlamada 20 ve 25 yıldan bu yana hastanemize katkı sağlayan çok sayıdaki arkadaşımıza da ödül verdik. İnşallah, İstanbul çalışanlarımızla da bugünleri görürüz.”

GRUP TRİA’DAN MUHTEŞEM PERFORMANS…

Gecenin bir başka sürprizi ise, İstanbul’un en iddialı orkestraları arasında gösterilen Grup Tria’nın performansı oldu. İrem Derlen, Ayşen Sökmen ve Utku Çelebi’den oluşan orkestranın solistleri, Bayındır Sağlık Grubu çalışanlarına unutulmayacak dakikalar yaşattı.

Eşya Depolama
Ev araştırılması yapılırken genel olarak depolama alanı olup olmadığı konusuna pek dikkat edilmez. Bunun yanı sıra daha farklı öncelikler ile ev tercihleri yapılmaktadır. Bununla beraber fazla gelen eşyaların depolanmasında yeterli alan bulunmaması ile kullanılan alanların da daralması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra garaj, çatı katı ve bodrum gibi yerlere yapılan depolama işlemleri, toz, rutubet ve neme maruz kalması sonucu ürünlere büyük ölçüde zarar vermektedir. Kişilerin eşyalarını depolamak istemesi ile güvende tutması son zamanlar da tercih edilen eşya depolama hizmetleri ile mümkün olmaktadır.
Fazla eşyalarını depolamak isteyen kişilerin hizmetlerden yararlanması adına genel olarak İstanbul’da bu hizmete ulaşmaları mümkün olmaktadır. Birçok noktada bu hizmeti sağlayan kurumların bulunması ile beraber maliyet olarak da uygun olması sebebi ile birçok kişinin bu hizmetten yararlanmaları mümkün olmaktadır. Eşyaların depolanması ile depolar da gerekli alanların bulunması sonucu, uzun süre güvenli bir şekilde saklanması mümkün olmaktadır. Eşya depolama hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin talepleri doğrultusunda, depolamak istedikleri eşyalarını ofislerinden ya da evlerinden alınarak depolara yerleştirilmektedir. Bunun yanı sıra istenilen zaman içinde geri getirilmesi de bu ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Depolanan alanda eşyaların durumunu öğrenmek için depoların anahtarları da kişi sahibinde kalmaktadır. Profesyonel ekiplerin yer alması ile eşyaların korunmasında hassasiyete önem verilmektedir. Depoların nem ve sıcaklık konusunda gereken tüm donanıma sahip olması ile güvenle eşyaların depolanması mümkün olmaktadır. Depo bölgelerinde yer alan kamera ve alarm sistemleri bulunması ile kişilerin eşyaları hırsızlık gibi olaylara karşı da güvenli olarak bulunmaktadır.
Eşya depolama konusunda bulunan depoların ahşap depolar yerine metal konteynır kullanılarak daha korunaklı olmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra depolama hizmeti sağlayan kurumlar tarafından sigorta anlaşmaları sağlanarak garanti altına alınması mümkündür. Depo kiralamak isteyen kişilerin en sık merak etmiş oldukları konular arasında yer alan ücretler de araştırılmakta olup, bu konu da alınan hizmetler ile beraber belirlenen fiyatların da makul seviyelerde olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra firmaların ödemeler konusunda kişilere esnek koşullar sunmakta oldukları bilinmektedir.
eşya depolama

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Nur Topçu

Doktor Nur Topçu’ya sürpriz doğum günü kutlaması

Maltepe Özel Bölge Hastanesi’nin başarılı emektar doktorlarından Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nur Topçu, çalışma arkadaşlarının sürpriz doğum günü ...