Bayındır Sağlık Grubu, aile olduğunu yine ispatladı…

Tıp Bayramı kutlaması için bir araya gelen Bayındır Sağlık Grubu çatısı altındaki merkezlerin yönetimleri ve çalışanları, İstanbul Yelken Kulübü’nde unutulmaz bir geceye daha imza attı. Etkinlik, kuruluşun tüm çalışanlarının “Biz bir aileyiz” mesajını renkli görüntülerle ortaya koydu.

Bayındır Sağlık Grubu’na bağlı İçerenköy ve Levent Tıp Merkezleri, Diş Klinikleri ve Yaşamkent olmak üzere tüm birimler ve ekipleri, iş mesaisi dışında sosyal yaşamda da bir araya gelebilmenin mutluluğunu yaşadı.

MUTLU PERSONEL, KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİNİN İLK BASAMAĞI…

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, Genel Müdür Yardımcısı Erdem İnan, Medical Direktör Yaman Zorlutuna, İçerenköy Direktörü Cem Talas, Diş Klinikleri Direktörü Yaman Kubalı, Yaşamkent Direktörü Ahmet Tanatmış, Levent Tıp Merkezi Başhekimi Emine Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sağlık kuruluşlarının personelleri, Kadıköy Life Dergisi magazin ekibinin objektiflerinde buluştu. Gecede; “Tüm personelin bir arada olabilmesi, aynı duyguları ve mutluluğu paylaşabilmesi çok önemli. Mutlu personel, kaliteli sağlık hizmetinin ilk basamağıdır” mesajı verildi.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi kuruldu

Davranış bilimleri ve sağlık alanında Türkiye’nin ilk tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, tıp eğitimi de vermeye başlayacak. Üsküdar ...