Batı Oto’da büyük kış kampanyası…

Satış sonrası hizmetler alanında 20 yılı aşkın süredir lüx segment araçlara hizmet veren Batı Oto, “Kış Bakım Günleri” kampanyası ile müşterilerine en kaliteli hizmeti işçilikte yüzde 25, parçada ise yüzde 15 indirimle sunuyor.

Kış mevsimi, sadece soğuk ve kar ile değil, yağmur ve benzeri doğa şartlarının getirdiği zor etkilerle araçların bakım ihtiyacını artırıyor. Bu sebeple Batı Oto, müşterilerine verdiği değeri 2014 Ocak ayında düzenlediği “Kış Bakım Günleri” kampanyası ile taçlandırıyor.

Batı Oto, Mercedes-Benz marka tüm otomobil sınıfları ve hafif ticari araçların (Vito, Viano, Vaneo, Citan) periyodik bakım, yağ, filtre grupları, fren, disk, balata, aks, salıncak, triger set değişimi gibi mekanik atölye işlemleri ile oto kuaför, cam filmi gibi işlemlerde yüzde 25 işçilik, yüzde 15 parça indirimi uyguluyor.

RANDEVU ALMAYI İHMAL ETMEYİN…

Kampanyanın duyurulmaya başlandığı 2013 Aralık ayının son haftası itibariyle Ocak ayına yoğun randevu almaya başlayan Batı Oto, müşterilerin yoğunluktan mağdur olmaması için mutlaka randevu almalarını öneriyor. Mercedes-Benz müşterileri, (0216) 573 93 93 numaralı telefonu arayarak, müşteri danışmanlarından randevu alabiliyorlar.

Batı Oto Yönetim Kurulu Başkanı Şenel Çobanoğlu: “Mercedes-Benz Türkiye’nin başlattığı bu avantaj kampanyasının, bekleyen tamir ve değişim sorunları için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Burada tüm Mercedes-Benz sahiplerine aracılığınızla tekrar hatırlatmak isterim ki, hayatınız ve kullandığınız aracınızın emniyeti, yetkisiz ellere bırakılamayacak kadar değerlidir. Batı Oto olarak yılların verdiği tecrübe ve her ay düzenli olarak Mercedes-Benz Türkiye tarafından aldığımız eğitimlerle Mercedes-Benz sahiplerine kusursuz hizmet verme çabası içindeyiz…”

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...