Batı Oto’dan avantajlı kampanya…

Satış sonrası hizmetler alanında 20 yılı aşkın süredir lüx segment araçlara hizmet veren Batı Oto, “Avantajlı Bakım Günleri” kampanyası ile müşterilerine en kaliteli hizmeti, işçilikte yüzde 20 ve parçada yüzde 10 indirimle sunuyor.

Kış mevsimi ve kış-bahar geçişi, sadece soğuk ve kar ile değil; yağmur ve benzeri doğa şartlarının getirdiği zor etkilerle de araçların bakım ihtiyacını artırıyor. Bu sebeple Batı Oto, müşterilerine verdiği değeri 2014 Şubat-Mart aylarında düzenlediği “Avantajlı Bakım Günleri” ile taçlandırıyor.

Batı Oto, Mercedes-Benz marka tüm otomobil sınıfları ve hafif ticari araçların (Vito, Viano, Vaneo, Citan) periyodik bakım, yağ, filtre grupları, fren, disk, balata, aks, salıncak, triger set değişimi gibi mekanik atölye işlemleri ile oto kuaför, cam filmi gibi işlemlerde yüzde 20 işçilik ve yüzde 10 parça indirimi uyguluyor.

RANDEVU ALMAYI İHMAL ETMEYİN…

Kampanyanın duyurulmaya başlandığı 2013 Şubat ayının ilk haftası itibariyle yoğun randevu almaya başlayan Batı Oto, müşterilerin yoğunluktan mağdur olmaması için mutlaka randevu almalarını öneriyor. Mercedes-Benz müşterileri, (0216) 573 93 93 numaralı telefonu arayarak, müşteri danışmanlarından randevu alabiliyor…

Batı Oto Yönetim Kurulu Başkanı Şenel Çobanoğlu: “Mercedes-Benz Türkiye’nin başlattığı bu avantaj kampanyasının, bekleyen tamir ve değişim sorunları için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Burada tüm Mercedes-Benz sahiplerine aracılığınızla tekrar hatırlatmak isterim ki, hayatınız ve kullandığınız aracınızın emniyeti, yetkisiz ellere bırakılamayacak kadar değerlidir. Batı Oto olarak yılların verdiği tecrübe ve her ay düzenli olarak Mercedes-Benz Türkiye tarafından aldığımız eğitimlerle Mercedes-Benz sahiplerine kusursuz hizmet verme çabası içindeyiz…”

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...