Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Başkan Yazıcı: “Medeniyetimizi yeniden yeşertmeliyiz…”

1

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği  (TÜMSİAD) Tuzla Temsilciliği tarafından düzenlenen tanıtım toplantısına katıldı.

Tuzla Seyr-i Alem Tesisleri’nde düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, mesleki ahlakın önemine vurgu yaparak, köklü medeniyetimizden gelen değerlerimize sahip çıkan kuruluşların çok önemli hizmetler gerçekleştirdiğini ifade etti.

Batı terminolojisinde karşılığı olmayan “Allah rızası” gibi yüce bir değerin, bizi diğer medeniyetlere üstün kılan önemli bir değerimiz olduğunu belirten Başkan Yazıcı; “Bu üstün değerlerimize sahip çıkan ve insanı insan yapan bu değerlerimizi yeniden yeşertecek oluşumlara ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

TÜMSİAD Tuzla Temsilcisi Hacı Ali Öztürk’ün evsahipliği yaptığı tanıtım toplantısına, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın yanı sıra, TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Eyüp Topal ve TÜMSİAD Genel Başkan Yardımcısı Soner Biber de katıldı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay

Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel hizmete girdi

Bölgeye 100 kişilik istihdam imkanı yaratan Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel, Anadolu Yakası’nda Pendik sınırları içerisinde hizmete ...