Başkan Keskin şampiyonları ağırladı…

1

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin; İstanbul, Türkiye ve Avrupa Şampiyonaları’nda dereceye giren sporcuları ödüllendirdi.

Başkan Keskin, 14. Wushu Avrupa Şampiyonası’nda büyükler kategorisinde birinci olan Öznur Kızıl, üçüncü olan Muhammet Topçu, İstanbul’da ve Polonya’nın başkenti Varşova’da düzenlenen uluslararası turnuvada şampiyon olan Medet Ekşi, İstanbul’da birinci, Türkiye’de ikinci ve yine Polonya’da ikinci olan Yusuf Akçay, İstanbul ve Türkiye Şampiyonu Yusuf Can Yenisu, yine İstanbul ve Türkiye Şampiyonu Sefer Budaklı, İstanbul Şampiyonu Yunus Emre Osmanoğlu ve İstanbul birincisi, Türkiye ikincisi olan Mesut Okan Ekşi ile sporcuların hocaları Niyazi Akça’yı makamında ağırladı.

Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Keskin, bu başarılarının kendisini gururlandırdığını ve desteklerinin devam edeceğini belirterek, sporculara altın hediye etti. Aynı gün Başkan Keskin, Kros Şampiyonaları’nda İstanbul birincisi ve Türkiye beşincisi, dünya çapında da takımıyla birlikte beşinci olan Hüsnü Özyeğin Lisesi öğrencisi, milli sporcu Ceylan Gökdemir’i de ağırladı ve Gökdemir’e altın hediye ederek başarılarının devamını diledi.

Son dönemde spora yapılan yatırımlar sayesinde peş peşe gelen başarı haberlerine, bir yenisi de Sultanbeyli Belediyespor  U 14 takımından geldi. Altyapıda başarıdan başarıya koşan Sultanbeyli Belediyespor U 15’in  yakalamış olduğu şampiyonluğu, U 14 grubu da yakaladı. U 14 klasmanında mücadele eden sporcular, grubunu namağlup tamamlayarak şampiyonluğu göğüsledi.

2

3

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Maratonu

Vodafone 40. İstanbul Maratonu, 30 bin koşucuyu buluşturacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’nun 40.’sı, “Sağlıklı Yarınlara Koş ...