Başkan Hasan Can’a Üstün Başarı Ödülü…

1

Tüm Terör Mağduru ve Aileleri Güç Birliği Derneği tarafından geleneksel hale getirilen “Kuruluş Yıldönümü ve Başarı Hizmet Ödülleri Gecesi”, Ankara Dedeman Otel’de yapıldı.

Geceye siyasetçiler, belediye başkanları, bürokratlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın-sanat ve spor camiasından temsilciler, sanayici ve işadamlarının yer aldığı kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Başkan Hasan Can’a Başarı Ödülü…

Gecede, TEMADER Genel Başkanı Hacı Kayaer ve Genel Koordinatör İbrahim Badur, birer konuşma yaptılar. Kayaer ve Badur, yaptıkları konuşmalarda terör mağdurlarının ve şehit ailelerinin sıkıntılarına değinerek, her türlü çalışmalarında kendilerine maddi ve manevi destek olan tüm katılımcılara teşekkür ettiler.

Konuşmaların ardından, 2011 yılı başarı ve hizmet ödülleri sahiplerine takdim edildi.  Gecede, 2011 yılında yapmış olduğu hizmetler ile Ümraniye’deki şehit ve gazi yakınları ile şehit ailelerine yaptığı yardım ve desteklerden dolayı, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a “2011 Üstün Başarı Ödülü” verildi.

Ödülü, Başkan Hasan Can adına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan aldı.

2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ömer Urgun

AK Parti Ümraniye’de Ömer Urgun ismi ilk sıralarda

Ümraniye’deki tanınmışlığı, iş adamlığı ve Doğu seçmenine yakınlığıyla Ömer Urgun ismi, Ankara kulislerinde konuşulmaya devam ediyor. Hasan Can’ın ...