Başkan Çelikbilek’ten hayırsever iş adamlarına teşekkür…

1

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; belediyenin eğitim, kültür, sağlık ve sosyal yardımlaşma çalışmalarına katkıda bulunan hayırsever işadamlarına teşekkür yemeği verdi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen teşekkür yemeğine, Beykoz Belediyesi’nin bugüne kadar ihtiyaç sahiplerine yönelik organize ettiği yardımlara destek veren 50 hayırsever işadamı katıldı.  

İşadamlarına hitap eden Başkan Yücel Çelikbilek, Beykoz ilçesinin 250 bin nüfusluk büyük bir aile olduğunu, ilçede sergilenen dayanışma ve yardımlaşmanın toplumsal bağları güçlendirmenin yanı sıra kendilerini de yüreklendirdiğini, belediyenin öncülüğünde organize edilen sosyal yardımlaşma ve dayanışma çalışmalarına hayırseverlerin katkıları sayesinde daha güzel bir Beykoz tesis edileceğini söyledi.

“Beykoz’u hizmette ve kalitede marka yapıyoruz…”

Bir zamanların işçi kenti Beykoz’un artık eğitim, kültür ve turizm mekânı olması adına önemli çalışmalar yaptıklarını hatırlatan Başkan Çelikbilek; “İlçemizdeki üniversite sayısı 1 iken, bizler ve değerli Kaymakamımızın gayretleriyle 4’e çıktı. Yeni okullar, sağlık merkezleri, üniversiteler, oteller ve sosyal tesislerle Beykoz, marka kent olma yolunda hızla ilerliyor. Sportif alanlarımızı da yeniliyoruz. Şahinkaya’da 7500 kişilik stad ve tam olimpik yüzme havuzu yaptırıyoruz. 2013 Avrupa Spor Başkenti olmaya adayız. Anadolu Yakası’nın en büyük nikâh sarayını, Beykoz’a önümüzdeki yıl yaptırmayı planlıyoruz. Amacımız, ilçemizi cazibe merkezi haline getirerek, burada yaşayan vatandaşlarımızla huzurlu ve mutlu bir gelecek kurmak. Siz kıymetli işadamlarımızın da desteğiyle sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz” dedi.

2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sıfır Atık

“Sıfır Atık” pazarlara açıldı

Beykoz Belediyesi, Türkiye’de öncülük ettiği “Sıfır Atık” projesine pazar yerlerini de dâhil etti. Bu kapsamda pazar yerlerinden toplanan ...