BasınOdam

BasınOdam ile online medya çözümleri tek platformda!

Güncel medya listesi, basın bülteni gönderimi ve online basın odası çözümlerini tek bir platformda sunan BasınOdam hizmete girdi. Markalar ve iletişim ajansları, mecralar ve basın mensupları ile ilgili tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirken, her türlü doküman ve iş sürecini de BasınOdam üzerinden yönetebiliyor.

GÜNCEL MEDYA LİSTESİ İLE BASIN BÜLTENİ DAĞITIMI KOLAYLAŞIYOR…

İnternet tabanlı bir platform olan BasınOdam; kullanıcılara filtrelenebilir güncel medya veritabanı kullanımı, basın bülteni gönderimi, davet gönderimi, basın odası oluşturma ve ayrıntılı raporlama imkanı sağlıyor. BasınOdam’ın güncel medya veritabanı üzerinden Türkiye’de ulusal veya yerel olarak yayın yapan medya kuruluşlarının ve temsilcilerinin iletişim bilgileri, yayın türü, yayın adı, yayın içeriği, görev, ilgi alanı, şehir, dağılım ve dil bazında geniş kapsamlı filtreleme yaparak sorgulanabiliyor. Ajanslar ve markalar, oluşturdukları basın listelerindeki yayınlara, gazetecilere ve editörlere kolay ve hızlı bir şekilde basın bülteni ya da davet gönderebiliyor. Platform,  güncel medya veritabanı ve basın bülteni dağıtım servisi olmasının yanı sıra markalara özel online basın odası oluşturma konusunda da çözümler sunuyor.

basinodam-ile-online-medya-cozumleri-tek-platformda-3

ONLINE BASIN ODASI İLE MARKALARIN GÖRÜNÜRLÜĞÜ ARTIYOR…

Markaya ait basın bülteni, etkinlik, görsel, video, doküman ve sosyal medya paylaşımları, online basın odası ile tek bir merkezde toplanarak hem hedef kitle, hem de haber yapmak isteyen medya mensupları tarafından kolayca bulunabiliyor. Aynı şekilde markalar da geçmiş yıllarda yapmış olduğu çalışmalara kolayca erişebiliyor. BasınOdam’ı kullanan markalar ve iletişim ajansları, medya ile olan ilişkilerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirerek, zamandan tasarruf ettiği gibi iletişim maliyetlerini de azaltıyor.

basinodam-ile-online-medya-cozumleri-tek-platformda-1

AYRINTILI RAPORLAR İLE ETKİN VERİ TAKİBİ…

BasınOdam üzerinden gerçekleştirilen tüm çalışmaların sonuçları, ayrıntılı raporlar ile düzenli olarak ölçülebiliyor. Platform üzerinden gerçekleştirilen basın bülteni gönderimlerinin açılma, tıklanma ve okunma oranları anlık olarak takip edilebilirken, basın odasında yayımlanan tüm içeriklerin belirlenen tarih aralığında okunma ve görüntülenme istatistikleri de grafiksel olarak analiz edilebiliyor. Platform aynı zamanda Google Analytics ile entegre çalışarak, markalar ve ajansların daha kapsamlı veri takibi yapmasına olanak sağlıyor.

BasınOdam

Markalar ve iletişim ajansları, mecralar ve basın mensupları ile ilgili tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirken, her türlü doküman ve iş sürecini de BasınOdam üzerinden yönetebiliyor…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi’nin 30. merkezi Çekmeköy’de!

Dünya Değişim Akademisi, 30. merkezini İstanbul Çekmeköy’de çok uluslu bir kutlama ile açtı. Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Japonya, ...