Basın danışmanları Ümraniye’de toplandı…

2

İstanbul Belediyeleri Basın Danışmanları’nın düzenlediği “İlçe Belediyeleri Basın Danışmanları İstişare Toplantısı”, Ümraniye’de gerçekleştirildi. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın da son bölümüne katıldığı toplantının konuk konuşmacısı, Kanal D Televizyonu Haber Müdürü Salih Selçuk oldu. 

Oturuma; Adalar, Arnavutköy, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Beykoz, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Fatih, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sultangazi, Üsküdar ve Zeytinburnu Belediyeleri Basın Danışmanları ile Marmara Belediyeler Birliği Basın Danışmanı katıldı. 

Ümraniye Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılan ve her ay bir konuğun eşlik ettiği toplantıların konuk konuşmacısı, Kanal D Televizyonu Haber Müdürü Salih Selçuk oldu. 

Ümraniye Belediyesi’nce verilen kahvaltının ardından, Kanal D Televizyonu Haber Müdürü Salih Selçuk, basın danışmanlarıyla sohbet etti. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen toplantıda Salih Selçuk, basın danışmanlarının medya ile ilgili sorularını yanıtladı. 

Toplantının son bölümüne katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise, basın danışmanlarını Ümraniye’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Basın danışmanlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Hasan Can, onlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

1

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sancaktepe Belediyesi’nden anlamlı proje

Sancaktepe’de engelli vatandaşlar, kendilerine tahsis edilen tezgahlarda hem ürünlerini satıyor hem de sosyal hayata karışıyor. Sancaktepe Belediyesi, engellilerin ...