Basın danışmanları Ümraniye’de toplandı…

2

İstanbul Belediyeleri Basın Danışmanları’nın düzenlediği “İlçe Belediyeleri Basın Danışmanları İstişare Toplantısı”, Ümraniye’de gerçekleştirildi. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın da son bölümüne katıldığı toplantının konuk konuşmacısı, Kanal D Televizyonu Haber Müdürü Salih Selçuk oldu. 

Oturuma; Adalar, Arnavutköy, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Beykoz, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Fatih, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sultangazi, Üsküdar ve Zeytinburnu Belediyeleri Basın Danışmanları ile Marmara Belediyeler Birliği Basın Danışmanı katıldı. 

Ümraniye Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılan ve her ay bir konuğun eşlik ettiği toplantıların konuk konuşmacısı, Kanal D Televizyonu Haber Müdürü Salih Selçuk oldu. 

Ümraniye Belediyesi’nce verilen kahvaltının ardından, Kanal D Televizyonu Haber Müdürü Salih Selçuk, basın danışmanlarıyla sohbet etti. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen toplantıda Salih Selçuk, basın danışmanlarının medya ile ilgili sorularını yanıtladı. 

Toplantının son bölümüne katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise, basın danışmanlarını Ümraniye’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Basın danışmanlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Hasan Can, onlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

1

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ömer Urgun

AK Parti Ümraniye’de Ömer Urgun ismi ilk sıralarda

Ümraniye’deki tanınmışlığı, iş adamlığı ve Doğu seçmenine yakınlığıyla Ömer Urgun ismi, Ankara kulislerinde konuşulmaya devam ediyor. Hasan Can’ın ...