Basın Danışmanları Platformu kuruldu…

3

Marmara Belediyeler Birliği’nin 2009 yılında başlattığı Basın Danışmanları Toplantıları, istikrarlı bir şekilde devam ediyor. 

İstanbul İlçe Belediyeleri Basın Danışmanları, Marmara Belediyeler Birliği’nin evsahipliğinde gerçekleştirdikleri toplantıda “Basın Danışmanları Platformu”nu kurdu. Nitelikli ve etkili iletişim için tecrübe paylaşımını önemli gören basın danışmanları, bundan sonra da düzenli olarak her ay toplantılarını gerçekleştirecek. 

Oybirliğiyle Abdullah Arıdoru… 

Platform Başkanlığına oybirliğiyle Bağcılar Belediyesi Basın Danışmanı Abdullah Arıdoru seçilirken; Başkan yardımcılıklarına Zeytinburnu Belediyesi Basın Danışmanı İsmail Uluhan, Kadıköy Belediyesi Basın Danışmanı Arife Avcu ve Marmara Belediyeler Birliği Basın Danışmanı Fatih Sanlav seçildi. 

Yönetim Kurulu dokuz isimden oluşuyor… 

Platformun Genel Sekreterliğine Beykoz Belediyesi Basın Danışmanı Abdurrahman Cüneyd Fidancı seçilirken; Başakşehir Belediyesi Basın Danışmanı Saadettin Acar, Beyoğlu Belediyesi Basın Danışmanı Huri Yazıcı, Silivri Belediyesi Basın Danışmanı Melis Avcı ve Arnavutköy Belediyesi Basın Danışmanı Mutlu Bahtiyar da, yönetim kurulunda yer alan isimler oldular. 

Tecrübeli isimler Danışma Kurulu’nda… 

Bahçelievler Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Holoğlu, Büyükçekmece Belediyesi Basın Danışmanı Vedat Denizer, Esenler Belediyesi Basın Danışmanı Hüseyin Akman ve Eyüp Belediyesi Basın Danışmanı Ayla Eyüpoğlu, Danışma Kurulu Üyeleri olurken; Sultangazi Belediyesi Basın Danışmanı Fazıl Ergüt, Esenyurt Belediyesi Basın Danışmanı Metin Karakoç, Çekmeköy Belediyesi Basın Danışmanı Ahmet Savaş Özpınar ve Kartal Belediyesi Basın Danışmanı Bülent Köse ise, Denetleme Kurulu Üyeleri olarak seçildiler. 

Platform Başkanı Arıdoru’dan birlik çağrısı… 

Platform Başkanı seçilen Bağcılar Belediyesi Basın Danışmanı Abdullah Arıdoru; “Bu platformun çatısı altında bir araya gelen basın danışmanı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Basın danışmanları birbirinin rakibi değil, bilakis birbirinin destekleyicisi olduğunu platformun çatısı altında toplanmakla göstermiş oldular. Basın Danışmanları Platformu olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarla hiçbir şekilde siyasi fikir ve görüş ayrılığı içerisine girmeyerek, basın danışmanlarının işlerini daha başarılı yapmaları için elimizden geleni yapacağız. Platformumuz hayırlı olsun” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...