Baro Başkanları Bozcaada’da buluştu…

Marmara – Ege Genişletilmiş Baro Başkanları Toplantısı, Bozcaada’da yapıldı. 28-30 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşma hayli renkli geçti.

Toplantıya; Av. Ümit Kocasakal’ın temsil ettiği İstanbul dışında Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Diyarbakır, Mersin, Muğla, Denizli, Kocaeli, Isparta, Balıkesir, Aydın, Afyonkarahisar, Tekirdağ, Sakarya, Edirne, Manisa, Burdur, Uşak, Bolu, Bilecik ve Yalova Barolarının başkanları katıldı.

AVUKATLARIN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ…

Marmara ve Ege Genişletilmiş Baro Başkanları Toplantısı’nın, Türk halkının diriliş öyküsü de olan Çanakkale 1915’in 100. yılında Çanakkale’de düzenlenmesine dikkat çeken Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan; “Bir yandan meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm yolları bulma gayretinde olurken, bir yandan da  Çanakkale ve Bozcaada’yı tanıtmak için fırsat yakalamış olduk” dedi.

ATAOL ÇİFTLİĞİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI…

Baro Başkanlarının Bozcaada buluşmasına, adanın doğal ortamını tüm gerçekliğiyle korumayı başarabilmiş otellerden Ataol Çiftliği – Butik Oteli ev sahipliği yaptı. Burada özellikle sabah kahvaltısında ortalıkta dolaşan tavukların yumurtaları yanında bahçeden kendi elleriyle topladıkları domates ve biberlerin olağanüstü lezzetini test eden konuklar, uzun süre şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Baro Başkanlarının buluşması sırasında tesadüfen otelde bulunan Kadıköy Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya ile TOURMAG Turizm Dergisi Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ile hatıra fotoğrafı çektirdi…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes ...